پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/04 10:45:28
سرویس سیاسی
/سال جهش تولید/

رضایی: عمده مشکلات کشور تولید و اقتصاد است

رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکیددارد که جهش تولید باید با محور دانش باشد.
رضایی: عمده مشکلات کشور تولید و اقتصاد است رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکیددارد که جهش تولید باید با محور دانش باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106428188256.jpg رضایی:,عمده,مشکلات,کشور,تولید,و,اقتصاد,است Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نامگذاری سال 99 به جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، گفت: چندین سال است که مقام معظم رهبری طبق سیاست هایی شعار سال را اقتصادی انتخاب می کنند، سال گذشته توانستیم در رونق تولید اقدامات و دستاوردهای مناسبی را رقم بزنیم و تا حدودی مشکلات اقتصادی کشور بر طرف شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس ادامه داد: در سال گذشته زیر ساخت های یک حرکت جدی و جهشی در عرصه اقتصادی فراهم شده و باید ثمره آن را برداشت کرد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تحقق جهش تولید در سایه عمل و با تکیه بر دانش ممکن است، در حال حاضر مشکلات جدی در حوزه رکود اقتصادی، بیکاری و فقر داریم که نگران کننده است از این رو باید همه مسئولین  و مردم پای کار بیایند.

این نماینده مجلس گفت: امید است که در پایان سال 99 بتوانیم اقتصادی مستقل از نفت ایجاد کنیم تا جامعه ونسل اینده به داشتن زندگی مرفه امیدوار شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet