پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/02 14:32:42
سرویس اقتصادی
اسماعیلی با تبریک سال نو:

عبور از بحران کرونا با رعایت بهداشت فردی میسر خواهد شد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید: اگرچه این روزها اوضاع کشور به دلیل تهاجم ویروس کرونا خوب نیست اما یقین دارم با همراهی و همدلی و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی قادر خواهیم بود از این بحران به سلامت عبور کنیم.
عبور از بحران کرونا با رعایت بهداشت فردی میسر خواهد شد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید: اگرچه این روزها اوضاع کشور به دلیل تهاجم ویروس کرونا خوب نیست اما یقین دارم با همراهی و همدلی و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی قادر خواهیم بود از این بحران به سلامت عبور کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201901101787029199.jpg عبور,از,بحران,کرونا,با,رعایت,بهداشت,فردی,میسر,خواهد,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک سال نو، گفت: یقین دارم که با همراهی و همدلی و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی قادر خواهیم بود از این بحران به سلامت عبور کنیم.

در متن پیام این نماینده مجلس آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب والابصار / یا مدبرالیل و النهار/ یا محول الحول والاحوال/ حول حالنا الی احسن الحال

درست است که این روزها اوضاع کشور به دلیل تهاجم ویروس کرونا خوب نیست. دلهره و نگرانی به ساکنان سرزمینم فشار روحی زیادی وارد کرده است و مردم در هراس از این میهمان ناخوانده تحت فشارند، اما یقین دارم که با همراهی و همدلی و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی قادر خواهیم بود از این بحران به سلامت عبور کنیم. این را بارها در اتفاقات مشابه ثابت کرده ایم.

ما مردان و زنانی هستیم که به دفعات با اینگونه اتفاقات درگیر شده و هر بار با توکل بر خدا و هوشمندی سربلند بیرون آمدیم سال ۱۳۹۸ با تمام اتفاقات تلخ و شیرینش به پایان رسید  در این روزهای حساس باز هم همراه و همگام با هم، همه تلخی‌ها را کنار زده و زندگی را از نو خواهیم ساخت از خداوند مهربان برای تمام ملت فهیم ایران به خصوص مردم حوزه انتخابیه نور و محمودآباد که طی 4 سال گذشته توفیق خدمتگزاری آنها را در لباس نمایندگی مجلس شورای اسلامی داشتم بهترینها را آرزو می کنم./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet