خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/02 17:13:54
سرویس اقتصادی
قرجه طیار در پیامی به مناسبت فرا رسیدن نوروز:

اقدامات اساسی برای توسعه زیرساخت‌های کشور ضرورت دارد

نماینده مردم گنبد و کاووس طی پیامی فرا رسیدن نوروز را تبریک گفت و عنوان کرد: سریال حوادث تلخ و مرگبار سال ۹۸ بر لزوم و ضرورت اتخاذ تصمیمات و اقدامات اساسی برای تقویت و توسعه زیرساخت های جای جای ایران اسلامی بیش از پیش تاکید کرد.
اقدامات اساسی برای توسعه زیرساخت‌های کشور ضرورت دارد نماینده مردم گنبد و کاووس طی پیامی فرا رسیدن نوروز را تبریک گفت و عنوان کرد: سریال حوادث تلخ و مرگبار سال ۹۸ بر لزوم و ضرورت اتخاذ تصمیمات و اقدامات اساسی برای تقویت و توسعه زیرساخت های جای جای ایران اسلامی بیش از پیش تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100545122754.jpg اقدامات,اساسی,برای,توسعه,زیرساخت‌های,کشور,ضرورت,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ قرجه طیار نماینده مردم گنبد و کاووس و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پیامی فرا رسیدن نوروز را به مردم ایران تبریک گفت.

 بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال نو و بهار پرطراوت را به عنوان آیتی الهی حضور ملت بزرگ ایران، استان گلستان و حوزه انتخابیه گنبد کاووس و بخش داشلی برون تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

سال ۹۸ با تمام حوادث تلخ آن به پایان رسید؛ سالی که با سیل ویرانگر آمد و  کرونا ویروس مخرب را برای ملت بزرگ ایران و همه جهانیان بر جای گذاشت.

سریال حوادث تلخ و مرگبار سال ۹۸ بر لزوم و ضرورت اتخاذ تصمیمات و اقدامات اساسی برای تقویت و توسعه زیرساخت های جای جای ایران اسلامی بیش از پیش تاکید کرد.

ویروس کووید ۱۹ به عنوان آخرین بلای سال ۹۸ جان صدها نفر از هموطنان ما را گرفت و هزاران بیمار را روانه بیمارستان ها کرد و صحنه های تاریخی از مجاهدت و ایثار پزشکان، پرستاران، کادر درمان و مسئولین وزارت بهداشت و درمان را به عنوان مدافعان_سلامت مردم ثبت نمود.

کروناویروس نه تنها جشن و سرور عید باستانی و سال نو را از مردم گرفت بلکه ضرر و زیان مادی و معنوی فراوانی بر ملت تحمیل کرد که دولت باید حداقل بخشی از آن ها را در قالب کمک های بلاعوض و تسهیلات کم بهره تامین کند!

در پایان ضمن استعانت از درگاه الهی برای مغفرت شهدای مدافعان سلامت، شفای عاجل همه بیماران و دفع بلای کووید۱۹، سالی سرشار از سلامتی و  برکت و معنویت را برای ملت بزرگ ایران آرزومندم.

قرجه طیار

دبیر مجمع نمایندگان گلستان

نماینده مردم شریف گنبدکاووس و بخش داشلی برون/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet