ایام محرم 1398
1388/08/05 09:23:00
سرویس بین الملل
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

ایران در اجلاس بین المجالس نقش محوری داشت

**"فرهاد تجری" با موفق ارزیابی کردن سفر هیات پارلمانی ایران به ژنو، برخورد فعال و نقش محوری جمهوری اسلامی ایران در اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی تاکید کرد.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در ارزیابی از حضور هیات پارلمانی ایران در اجلاس اتحادیه بین المجالس اظهار داشت: واقعیت این است که نمایندگان جمهوری اسلامی ایران چه در مجلس و چه در دولت در عرصه‌های مختلف بین المللی همواره حافظ و مدافع آبرو و عزت نظام بوده‌اند.

وی افزود: در اجلاس اتحادیه بین المجالس علاوه بر جایگاه نظام جمهوری اسلامی در جهان، شخصیت ارزشمند آقای لاریجانی و مقبولیتی که ایشان در عرصه داخلی و بین المللی دارد، در توفیق و تاثیرگذاری هیات ایرانی در این اجلاس نقش به سزایی داشت.

نماینده مردم قصر شیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب خاطرنشان کرد: بحث‌هایی که توسط برخی رسانه‌ها مبنی بر عدم توفیق هیات پارلمانی ایران در این اجلاس مطرح شده است بیشتر غرض ورزی است تا نظر کارشناسی.

تجری یادآور شد: کسب بیش از 500 رای موافق برای پیشنهاد ماده اضطراری غزه که توسط جمهوری اسلامی ایران مطرح شده بود، خود گواهی بر نقش محوری و موثر هیات پارلمانی ایران در اجلاس اتحادیه بین المجالس است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet