پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/02 17:13:01
سرویس فرهنگی
رئیس فراکسیون زنان در پیامی به مناسبت فرارسیدن نوروز:

با همبستگی ملی از پیچ های تاریخی حساس عبور خواهیم کرد

رئیس فراکسیون زنان مجلس در پیامی فرارسیدن نوروز را تبریک گفت و عنوان کرد با همبستگی ملی از پیچ های تاریخی حساس عبور خواهیم کرد.
با همبستگی ملی از پیچ های تاریخی حساس عبور خواهیم کرد رئیس فراکسیون زنان مجلس در پیامی فرارسیدن نوروز را تبریک گفت و عنوان کرد با همبستگی ملی از پیچ های تاریخی حساس عبور خواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908106463236523.jpg با,همبستگی,ملی,از,پیچ,های,تاریخی,حساس,عبور,خواهیم,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ فریده اولادقباد  رئیس فراکسیون زنان و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پیامی فرارسیدن نوروز 1399 و سال جدید را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله  الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

نوروز روایتگر فرهنگ و تمدن غنی سرزمین عزیزمان ایران است که از نیاکان به یادگار مانده و همه را به نوشدن، نو اندیشیدن و تفکر در قدرت لایزال الهی برای تجدید حیات دعوت می کند.

امید آنکه خداوند مهربان به ما همت و توانمندی تغییر و بهتر شدن را عنایت کند البته خوبی ها را باید ساخت و تنها آرزو کافی نیست.

نوروز ۱۳۹۹ و تقارن آن با ماه های پر برکت رجب و شعبان که نوید بخش ایام شکوفایی معنویت است را به فال نیک می گیریم و به برکت بعثت پیامبر اکرم اسلام شاهد، استقرار سیره و سنت پیامبر (ص) در ایران و‌ جهان باشیم.

در سال ۱۳۹۸ انچه بر مردم نجیب و‌ فهیم ایران گذشت همراه با فراز و‌ نشیب ها و سختی ها  بود. در ابتدای سال خسارت های پدیده سیلاب، تحریم های ظالمانه و یکجانبه و غیر بشر دوستانه دولت آمریکا، فشارهای اقتصادی و اجتماعی، شهادت مظلومانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، آسمانی شدن جمعی از فرزندان و نخبگان ایران زمین در حادثه غم انگیز هواپیمایی اوکراین و در ماه های پایانی سال شیوع ویروس منحوس کرونا و نتایج مخرب آن در ابعاد مختلف انسانی و اقتصادی بر کشور و از دست دادن تعداد زیادی از هم میهنان و شهادت مدافعان حریم سلامت کام مردم ایران را تلخ کرد، اماهمچنان مردم شریف ایران با آگاهی، سختی های گذشته را چراغ راه آینده کرده و در نهایت این وعده خداوند تبارک و تعالی است که می فرماید ((ان مع العسر یسرا)) با هر سختی آسانی است و ان شاالله با همبستگی ملی از این پیچ های تاریخی حساس عبور خواهیم کرد.

اتتظار می رود هم وطنان عزیز با انجام راهکارهای خود مراقبتی ((ماندن در خانه))و پرهیز از دید و بازدیدها و سفرها و ((با حمایت و پشتیبانی از مدافعان سلامت )) در قطع زنجیره ی انتقال و متوقف کردن این بیماری مشارکت موثر و جدی داشته باشند.

امیدوارم سال۱۳۹۹ که سال ((جهش تولید)) است در سایه همدلی و هم گرایی آحاد مردم و تلاش مضاعف مسئولان در حمایت از تولید ملی و اشتغال  و بهره مندی از ظرفیت های ((نخبگان، جوانان، کارآفرینان، زنان و...)) شاهد توسعه، پیشرفت، آرامش، امنیت، قدرت و عزتمندی ایران اسلامی باشیم.

فریده اولادقباد
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet