پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/04 10:54:28
سرویس اقتصادی
/سال جهش تولید/

شرفی: تحقق جهش تولید با کاهش بروکراسی اداری ممکن می‌شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس معتقد است می‌توان با کاهش قوانین دست و پاگیر اداری و توجه به صنایعی که زیرساخت‌های آن به صورت خدادادی موجود است، تولید را جهش داد.
شرفی: تحقق جهش تولید با کاهش بروکراسی اداری ممکن می‌شود عضو کمیسیون انرژی مجلس معتقد است می‌توان با کاهش قوانین دست و پاگیر اداری و توجه به صنایعی که زیرساخت‌های آن به صورت خدادادی موجود است، تولید را جهش داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910109601116479.jpg شرفی:,تحقق,جهش,تولید,با,کاهش,بروکراسی,اداری,ممکن,می‌شود Icana

غلامرضا شرفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به راهکاری تحقق شعار سال مبنی بر"جهش تولید" اشاره کرد و گفت: امروز با توجه به مستعد بودن نیروهای کار و متخصص تولیدی، می‌توان با کاهش قوانین دست و پاگیر اداری و توجه به صنایعی که زیرساخت‌های آن به صورت خدادادی موجود است، تولید را جهش داد که با جهش تولید بازار فروش از تولیدات داخلی رونق پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس، دولت و وزارتخانه‌ها باید برای تحقق جهش تولید نشست‌های تخصصی و کارآمد برگزار کنند، افزود: اگرچه اکنون در بحث رونق و توسعه تولید با نقطه اوج فاصله داریم اما روند کنونی می‌تواند ما را به نقطه مورد نظر برساند، به شرطی که اولویت نخست دولت و مجلس حمایت از تولید کشور باشد، در این شرایط تحریم‌ها اثرگذار نخواهند بود.

به گفته وی در این برهه زمانی کشور، راهی جزء حمایت از تولید و تقویت کسب و کارهای تولیدی در کشور وجود ندارد، البته جهش تولید باید همراه با تولید محصولات و کالاهای با کیفیت باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس معتقد است اگر در سال پیش‌رو تصمیمات و اقدامات مسئولان با عملکرد آن‌ها نسبت به سال‌های گذشته متفاوت باشد، جهش تولید می‌تواند شرایط فعلی کشور را به فرصتی بی‌بدیل برای پیشرفت تبدیل کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet