پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/05 12:15:57
سرویس اجتماعی
/سال جهش تولید/

خدادادی: جهش تولید تحریم‌های ظالمانه را کم اثر می‌کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه جهش تولید تحریم‌های ظالمانه را کم اثر می‌کند، گفت: اهدافی چون رونق تولید، بهبود فضای کسب و کار، اشتغالزایی، رفع بیکاری، کاهش وابستگی به خارج کشور و کاهش فشارهای آمریکا به دنبال جهش تولید محقق خواهد شد.
خدادادی: جهش تولید تحریم‌های ظالمانه را کم اثر می‌کند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه جهش تولید تحریم‌های ظالمانه را کم اثر می‌کند، گفت: اهدافی چون رونق تولید، بهبود فضای کسب و کار، اشتغالزایی، رفع بیکاری، کاهش وابستگی به خارج کشور و کاهش فشارهای آمریکا به دنبال جهش تولید محقق خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610108192811403.jpg خدادادی:,جهش,تولید,تحریم‌های,ظالمانه,را,کم,اثر,می‌کند Icana

سلمان خدادادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به نام گذاری سال 99 به عنوان سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، گفت: در طول یک دهه گذشته تمامی نام گذاری سال‌ها از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نوعی با اقتصاد، رونق تولید مرتبط بوده چرا که این نام گذاری‌ها حاصل تحقیق، بررسی، پژوهش و مطالعات بسیار دقیق است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: با مرور شعارهای ده سال اخیر متوجه می‌شویم که همواره تاکید مقام معظم رهبری بر رفع مشکل اساسی کشور یعنی اقتصاد بوده است و سال‌ها را با توجه به مسائل اقتصادی نام گذاری می‌کردند.

نماینده مردم ملکان در مجلس دهم، با اشاره به اینکه سال 98 نیز رونق تولید نام‌گذاری شده بود، یادآور شد: تاکید مجدد مقام معظم رهبری بر تولید به عنوان شعار سال، نشان‌دهنده رضایت نسبی ایشان از موفقیت‌های کشور در این حوزه است. اهمیت تولید و تاثیر آن بر کاهش وابستگی، رفع بیکاری و اشتغالزایی موجب شده رهبر معظم انقلاب مجددا در نام گذاری سال به امر تولید تاکید داشته باشند.

خدادادی افزود: اگر از سال‌ها قبل که مقام معظم رهبری به تولید و مسائل اقتصادی توجه داشتند، تمامی نهادهای کشور اعم از تصمیم‌های مجلس، نگاه قوه قضاییه و تلاش‌های دولت هم در این مسیر حرکت می‌کردند، امروز در شرایط بهتری قرار داشتیم .

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: در چنین شرایطی که دنیا اقدام ظالمانه و خصمانه را به نهایت رسانده به طوری که حتی یک روزه تنفس هم برای ما باقی نگذاشته‌اند، ما کماکان روی پای خودمان ایستادیم، به دلیل توجه و تکیه به تولیدات داخلی خودمان بوده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اگر 10 سال پیش همانند امروز اهمیت تولید را احساس می‌کردیم حال فشارهای اقتصادی کمتری را شاهد بودیم، اظهار کرد: اهدافی چون رونق تولید، بهبود فضای کسب و کار، اشتغالزایی، رفع بیکاری، کاهش وابستگی به خارج کشور و کاهش فشارهای آمریکا به دنبال جهش تولید محقق خواهد شد، از این رو باید به شعار امسال که جهش تولید است بیش از پیش توجه داشته باشیم./

پایان پیام  

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet