پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/04 10:49:03
سرویس اقتصادی
فولادگر:

مردم در پویش" در خانه بمانیم" شرکت کنند/ مسافرت‌ها به تابستان موکول شود

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس می‌گوید اگرچه نوروز فرصت مناسبی برای سفر و دید و بازدید است اما در شرایط کنونی که کرونا هر روز قربانیان بیشتری می‌گیرد مردم باید از سفر خودداری کرده و مسافرت های خود را به تابستان موکول کنند.
مردم در پویش" در خانه بمانیم" شرکت کنند/ مسافرت‌ها به تابستان موکول شود رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس می‌گوید اگرچه نوروز فرصت مناسبی برای سفر و دید و بازدید است اما در شرایط کنونی که کرونا هر روز قربانیان بیشتری می‌گیرد مردم باید از سفر خودداری کرده و مسافرت های خود را به تابستان موکول کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/69181.jpg مردم,در,پویش",در,خانه,بمانیم",شرکت,کنند/,مسافرت‌ها,به,تابستان,موکول,شود Icana

حمیدرضا فولادگر رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت در خانه ماندن مردم در شرایط کنونی، گفت: میزان شیوع کرونا با تردد و رفت و آمد مردم در جامعه رابطه مستقیم داشته و هرچه افراد با یکدیگر ارتباط بیشتری داشته باشند تعداد مبتلایان به کرونا افزایش می یابد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه در شرایط کنونی کادر درمانی کشور با تمام قوا درحال مجاهد و مبارزه با کرونا هستند، افزود: پیشگیری از درمان مهم تر است و تحقق این مهم در گرو قطع زنجیره انتقال ویروس است.

قطع زنجیره انتقال کرونا مستلزم در خانه ماندن است

وی اظهار کرد: اگرچه نوروز فرصت مناسبی برای سفر و دید و بازدید است اما در شرایط کنونی که کرونا هر روز قربانیان بیشتری می گیرد، مردم باید تدبیر کرده و از سفر خودداری و مسافرت های خود را به تابستان موکول کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه قطع زنجیره انتقال کرونا مستلزم در خانه ماندن است، اضافه کرد: با کاهش ترددها می توان امیدوار بود که شیوع کرونا کم شود در غیر این صورت، کشور زمان بیشتری با این بیماری در گیر خواهد بود.

رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا کسب و کارهای بسیاری آسب دیده و متحمل ضرر و زیان شدند، ادامه داد: مردم با شرکت در پویش«در خانه بمانیم» نه تنها از سلامت خود محافظت می کنند بلکه از خسارت های بیشتر به کسبه و فروشندگان نیز جلوگیری خواهند کرد زیرا با ادامه دار شدن این بیماری، ضرر کسب و کارها بیشتر خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet