خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/05 19:49:04
سرویس اجتماعی
/سال جهش تولید/

طاهرخانی: دلسوزان واقعی نظام و کشور باید وارد عرصه تولید شوند

عضو کمیسیون قضایی مجلس همدلی و وحدت را نخستین راهکار تحقق شعار سال دانست و گفت: باید سامانه‌های مجهزی را ایجاد تا از سوء استفاده های مالی جلوگیری کرد و از صفر تا صد فعالیت ها تحت نظارت باشد.
طاهرخانی: دلسوزان واقعی نظام و کشور باید وارد عرصه تولید شوند عضو کمیسیون قضایی مجلس همدلی و وحدت را نخستین راهکار تحقق شعار سال دانست و گفت: باید سامانه‌های مجهزی را ایجاد تا از سوء استفاده های مالی جلوگیری کرد و از صفر تا صد فعالیت ها تحت نظارت باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907106255435136.jpg طاهرخانی:,دلسوزان,واقعی,نظام,و,کشور,باید,وارد,عرصه,تولید,شوند Icana

بهمن طاهرخانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،  ضمن تبریک سال جدید با یادآوری نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید، گفت: در شرایطی که تحریم های ظالمانه یکجانبه و غیرعادلانه علیه کشورمان به واسطه قلدری و زورگویی های آمریکا اعمال شده و کشورهای اقماری و تحت سلطه آمریکا از این اقدام غیر انسانی تبعیت می‌کنند باید متکی به  توانمندی ها، اقتدار و نوآوری‌های خودمان باشیم تا بتوان در مقابل آنها ایستادگی کرد.

 عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: باید مدیریت جهادی و انقلابی را در بحث تولید باشیم که جهش تولید و در کنار آن بحث رونق تولید محقق شود همچنین توجه به فعالیت مدیریتی و جدی میدانی بسیار قوی باید مورد توجه قرار گیرد تا خلاءها و موانعی که در بحث رونق تولید وجود دارد را بتوان مرتفع کرد.

 وی با تاکید بر اینکه امکانات باید در اختیار افراد خلاق و کسانی که توان و مدیریت تولید دارند قرار گیرد، گفت: ابزارهایی باید تهیه شود و در این راستا باید با همدلی، وحدت و انسجام همه جانبه از تشتت و تفرقه از باب مسائل مدیریتی کشوری، گروهی و حزبی جلوگیری کرد البته انسجام، وحدت همدلی و همراهی باید به شکل معنوی و میدانی باشد نه شعاری.

نماینده مردم تاکستان در مجلس دهم یادآور شد: ممکن است کسی توانمندی داشته باشد اما در راستای اهداف حزبی نباشد بنابراین نباید در مسیرش سنگ اندازی کرد  بلکه باید مورد ترغیب و تشویق قرار گیرد بنابراین نخستین راهکار تحقق شعار سال همدلی و همراهی همه آحاد مردم به ویژه دولتمردان و مدیران است.

طاهرخانی با بیان اینکه روزنه هایی که در رابطه با مباحث شعاری، روبنایی زودگذر و عوام فریبی در مورد تولید وجود دارد باید مسدود شود، تصریح کرد: افراد  متظاهری که دلسوز انقلاب و کشور هستند و به نام رونق و جهش تولید از موقعیت ها و جایگاه ها سوء استفاده و در جامعه عدم اعتماد ایجاد می‌کنند باید تحت تعقیب قرار گیرند و از فعالیت آنها جلوگیری شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: این افراد باعث شدند رونق تولید به معنای واقعی کلمه شکل نگیرد زیرا امکانات و کمک های دولتی را در جاهای دیگری صرف و به نوعی رانت مدیریت ایجاد کردند.

وی با تاکید بر اینکه کسانی که دلسوز واقعی کشور، مردم و نظام هستند را باید شناسایی و وارد عرصه تولید کرد، گفت: باید سازوکارها و سامانه‌های مجهزی را ایجاد تا بتوان از سوءاستفاده های مالی جلوگیری کرد و از صفر تا صد فعالیت های تولید تحت کنترل و نظارت باشد؛ مدیریت ها باید دلسوزانه انجام شود تا بتوانیم با همدلی و انسجام شعار سال را محقق کرد و کشور را از بن بست ها نجات داد./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet