پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/05 15:13:23
سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه مجلس:

وزرای کشور و بهداشت به مجلس می‌روند

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی نحوه برگزاری نشست علنی هفته آینده قوه مقننه را با توجه به بحران کرونا تشریح کرد.
وزرای کشور و بهداشت به مجلس می‌روند عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی نحوه برگزاری نشست علنی هفته آینده قوه مقننه را با توجه به بحران کرونا تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803103976683888.jpg وزرای,کشور,و,بهداشت,به,مجلس,می‌روند Icana

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصمیم هیات رئیسه مجلس برای برگزاری نشست علنی در هفته آتی، اظهار داشت: مقرر شده است که هفته آینده روز یکشنبه 10 فروردین با رعایت پروتکل پذیرفته شده از سوی ستاد مبارزه با کرونا، جلسه علنی با حضور وزرای کشور و بهداشت و درمان داشته باشیم.

وی تاکید کرد: این جلسه در راستای بحران کرونا در کشور است که لازم می دانیم نمایندگان مردم در جریان این موضوع و اقداماتی که صورت می گیرد قرار گیرند.

این نماینده درباره پروتکل برگزاری جلسات علنی توضیح داد: در نظر گرفته شده است که نمایندگان با فاصله یک صندلی در میان در صحن حاضر شوند، با افزودن صندلی در ابتدا و انتهای سالن، بالغ بر 180 نماینده امکان حضور در جلسه را دارند، اگر تعداد نفر افزایش پیدا کند با در نظر گرفتن تجهیزاتی در جایگاه تماشاچیان نمایندگان می توانند از این جایگاه و با رعایت پروتکل ستاد مبارزه با کرونا در صحن علنی حاضر شوند.

رنجبرزاده بیان داشت: در نظر داریم جلسه علنی باشد تا مردم در جریان بررسی موضوع کرونا در مجلس قرار گیرند، موضوع کرونا مبحثی نیست که غیرعلنی باشد مگر اینکه وزرا درخواست برگزاری جلسه به صورت غیرعلنی را داشته باشند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: به دنبال آن هستیم تا حداقل هفته ای یک تا دو روز جلسات را با تدابیری برگزار کنیم، فعلا اولین جلسه روز 10 فروردین خواهد بود و پس تعطیلات نوروز جلسات ادامه پیدا خواهد کرد.

به گفته عضو هیات رئیسه مجلس این نشست روز 10 فروردین از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر برگزار می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet