پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/07 16:32:39
سرویس اجتماعی
/سال جهش تولید/

سلیمی: دولت برای جهش تولید تغییر محسوسی در بدنه اقتصادی ایجاد کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه توانایی ایجاد جهش تولید در کشور وجود دارد، گفت: برای تحقق جهش تولید نیاز به تغییر محسوس داریم و دولت باید تغییر محسوسی در بدنه مدیریتی خود به ویژه بخش اقتصادی ایجاد کند.
سلیمی: دولت برای جهش تولید تغییر محسوسی در بدنه اقتصادی ایجاد کند عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه توانایی ایجاد جهش تولید در کشور وجود دارد، گفت: برای تحقق جهش تولید نیاز به تغییر محسوس داریم و دولت باید تغییر محسوسی در بدنه مدیریتی خود به ویژه بخش اقتصادی ایجاد کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202003109454975967.jpg سلیمی:,دولت,برای,جهش,تولید,تغییر,محسوسی,در,بدنه,اقتصادی,ایجاد,کند Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با تبریک سال جدید و یادآوری نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید، گفت: جهش تولید نیاز به کار جهادی دارد و باید همه با هم کمربندها را ببندیم و با اقدامی جهادی در مسیر جهش و رونق تولید گام برداریم.

 عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای ایجاد جهش باید از همه ظرفیت های کشور استفاده و همه به میدان بیایند، افزود: برای تحقق شعار سال باید از مدیرانی که  اعتقاد به جهش دارند استفاده کرد متاسفانه برخی از مدیران کشور فرسوده و بی انگیزه هستند و باید افراد با انگیزه و توانمند به میدان بیایند.

 وی تاکید بر اینکه برای ایجاد جهش نیاز به تغییر محسوس داریم، ادامه داد: دولت باید تغییر محسوسی در بدنه مدیریتی خود ایجاد کند و بخش عمده تغییر محسوس باید در بخش اقتصادی کشور ایجاد شود؛ رهبری فرمودند بر دشواری ها باید غلبه کرد و این کار نیازمند این است که بحران ها و مشکلات را مدیریت کنیم و توانایی غلبه بر بحران در کشور وجود دارد بنابراین به نظر می رسد که باید بحران ها، گردنه ها و مشکلات را بشناسیم که بتوانیم از این مسیر عبور کنیم.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس دهم با یادآوری اینکه ایران کشوری ثروتمند است، افزود: این ثروت ملی را باید به صورت هدفمند و هدف دار هزینه  و ساز و کارهای قانونی برای جهش تولید را فراهم کنیم؛ متاسفانه برخی قوانین جای اینکه کمک کننده تولید باشند سد کننده هستند و باید دست تولید کننده را باز کرد.

سلیمی با بیان اینکه نظام پولی و بانکی باید در خدمت تولید باشد، گفت: وامی که به تولید کننده داده می شود نباید سود بالایی داشته باشد و اصلاح نظام مالیاتی و مبارزه با قاچاق باید مورد توجه قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم یکی از الزامات تحقق شعار سال را کنترل قاچاق دانست و یادآور شد: به طور حتم توانایی ایجاد جهش تولید در کشور وجود دارد و باید همه دست به دست هم دهیم و الزامات را عملیاتی و اجرایی کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet