پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/07 19:25:21
سرویس سیاسی
کوچکی نژاد با تبریک روز پاسدار مطرح کرد:

پاسداران؛ خط شکنان انقلاب

عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس بن بست شکنی را ویژگی بارز پاسداران انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: گذشت ۴ دهه از پیروزی انقلاب نشانگر حضور ایثارگرانه پاسداران در عرصه های مختلف نظامی، اجتماعی، بهداشتی و ... برای خدمت رسانی به مردم بوده است.
پاسداران؛ خط شکنان انقلاب عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس بن بست شکنی را ویژگی بارز پاسداران انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: گذشت 4 دهه از پیروزی انقلاب نشانگر حضور ایثارگرانه پاسداران در عرصه های مختلف نظامی، اجتماعی، بهداشتی و ... برای خدمت رسانی به مردم بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108745509303.jpg پاسداران؛,خط,شکنان,انقلاب Icana

جبار کوچکی نژاد در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه در تقویم سالانه کشور روز میلاد امام حسین (ع) به عنوان روز گرامیداشت پاسداران نامگذاری شده است، افزود: در تاریخ تشیع ویژگی‌هایی همچون شهادت طلبی، شهامت، از خودگذشتگی و ایثار صفات برجسته ای است که اوج آن در امام حسین (ع) متجلی شده است، بر همین اساس نامگذاری روز ولادت آن امام به نام روز پاسدار بر این مبنا بوده تا پاسداران متصف به صفاتی از این دست باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه پاسداران انقلاب اسلامی به طور قطع در چند دهه پیروزی انقلاب با بهره گیری از الگوی ایثار و مقاومت به ایفای وظایف پرداخته اند ادامه داد: در پی همین روحیه از خودگذشتگی و مقاومت پاسداران بود که کشور در بسیاری مقاطع توانست از بن بست های پیش رو خارج شود.

وی با یادآوری حضور ایثارگرانه پاسداران در عرصه های مختلف، تاکید کرد: پاسداران سپاه علاوه بر حضور جدی در عرصه جنگ، در زمان صلح نیز هر زمان که مشکلی اعم از سیل، زلزله، بیماری و ... آسایش مردم را تهدید کرده با ورود به میدان گره ها را باز کردند.

کوچکی نژاد با بیان اینکه جانفشانی های نیروهای پاسدار و بسیجی در مواردی به قیمت جان آنها تمام شده است، افزود: همدلی و همراهی پاسداران تا جایی است که همانند دوران جنگ برای باز کردن گره کار مردم جان خود را به خطر انداخته و در مواردی جان خود را از دست داده اند تا مردم در کمال آسایش و سلامتی باشند.

عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس شورای اسلامی تولیدات دفاعی مجهز و پیشرفته را از دیگر نشانه های روحیه مقاومت و ایثارگری پاسداران انقلاب اسلامی دانست و گفت: در پی همین روحیه است که پاسداران ما موفق به ساخت موشک های بومی بسیار پیشرفته شدند به طوریکه دل دشمنان را به لرزه در آورده است، با مشاهده و الگو گرفتن از پاسداران انقلاب اسلامی به طور قطع خواهیم توانست در تحقق شعار سال به نام جهش تولید گامی موثر و بلند برداریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet