آغاز امامت اما زمان (عج)
1399/01/12 17:50:00
سرویس اجتماعی
مختار به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران:

اقدامات جنایتکارانه آمریکا دامنگیر جهان غرب شد

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه ایران دارای نظامی قدرتمند است که مانع از زیاده‌خواهی جهان غرب شد تاکید کرد که هر گونه تعدی آمریکا به منطقه با پاسخ دندان‌شکنی همراه خواهد شد.
اقدامات جنایتکارانه آمریکا دامنگیر جهان غرب شد سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه ایران دارای نظامی قدرتمند است که مانع از زیاده‌خواهی جهان غرب شد تاکید کرد که هر گونه تعدی آمریکا به منطقه با پاسخ دندان‌شکنی همراه خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100852102506.jpg اقدامات,جنایتکارانه,آمریکا,دامنگیر,جهان,غرب,شد Icana

جلیل مختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن تبریک به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران، گفت: این اولین آری ملت ایران به جمهوری اسلامی بود که توسط 98 درصد آرا محقق شد و نتیجه آن ایجاد نظامی قدرتمند در کشور بود که توانست با اقتدار در مقابل استکبارگران جهان قد علم کند و مانع از زیاده‌خواهی جهان غرب شود.

ایران پاسخ کوبنده‌ای به تهدیدکنندگان منافع ملی می‌دهد

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نقش ایران در مقابله با تعدی دشمنان به منطقه، ادامه داد: آمریکا بار دیگر درصدد است که در امور کشورهای منطقه همچون عراق مداخله کند، اما ایران ضمن محکوم کردن این تحرکات اجازه نخواهد داد که این گونه مداخلات، منطقه و منافع ملی کشور را به خطر بیندازد.

وی تصریح کرد: آمریکا باید بداند که جمهوری اسلامی ایران با بهره‌مندی از ملتی متحد و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اجازه نخواهد داد که آنها در منطقه سلطه بیفکنند و چنانچه بر تداوم این رفتار خود اصرار کنند، پاسخ دندان‌شکنی دریافت خواهند کرد.

خسارات ناشی از جنگ بیولوژیک آمریکا دامنگیر جهان غرب شد

مختار خاطرنشان کرد: هم‌اکنون جنگ بیولوژیک از طریق انتشار ویروس کرونا از اتهاماتی است که به آمریکا و جهان غرب وارد است که امروز خسارات ناشی از آن دامنگیر آنها نیز شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: همان طور که ایران توانست با وجود تحریم‌ها و امکانات محدود درمانی که در اختیار دارد، ویروس کرونا را به خوبی کنترل کند، اجازه نخواهد داد که هیچ کشوری در منطقه منافع ملی کشور را نیز تهدید کند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: پاسخ ایران به آمریکا دقیقا همان است که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بدان تاکید کرده بود مبنی بر اینکه هر گونه اشتباه آمریکا با نابودی امکانات و نفرات آنها همراه خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet