خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/01/20 09:38:18
سرویس سیاسی
گودرزی با اشاره به تشدید جنگ طلبی ائتلاف عربی:

حملات گسترده متجاوزان در یمن صرفا دست و پا زدن در باتلاق است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ادامه دار شدن تجاوز به یمن به بن بست می رسد زیرا این جنگ دست و پازدن در یک باتلاق است.
حملات گسترده متجاوزان در یمن صرفا دست و پا زدن در باتلاق است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ادامه دار شدن تجاوز به یمن به بن بست می رسد زیرا این جنگ دست و پازدن در یک باتلاق است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104443799653.jpg حملات,گسترده,متجاوزان,در,یمن,صرفا,دست,و,پا,زدن,در,باتلاق,است Icana

مسعود گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص حملات گسترده متجاوزان سعودی به 150 منطقه از یمن طی چند روز گذشته، گفت: متاسفانه تجاوز نیروهای ائتلاف عربی به یمن موجب شده تمام زیرساخت های این کشور از بین برود.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این مهم در حالیست که زنان و کودکان بی دفاع یمنی بیشماری به دلیل حملات جنگنده های متجاوز شهید و بسیاری نیز دچار جراحت شده اند.

وی با اشاره به اینکه باتلاق یمن متجاوزان عربی را دچار سردرگمی کرده است، ادامه داد: بر این اساس هر چند وقت یکبار اخباری در رسانه های عربی مبنی بر بروز اختلاف نظر در بین سران این کشورها در راستای ادامه تجاوز و جنگ منتشر می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه یمنی ها دست از مقاومت بر نمی دارند، تصریح کرد: بنابراین سعودی ها و همپیمانانشان باید بدانند راهی که طی می کنند بن بست است و صرفا دست و پا زدن در یک باتلاق محسوب می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم سازمان ملل و نهادهای بین المللی نسبت به تشدید حملات هوایی ائتلاف عربی به یمن واکنش نشان دهند تا جلوی این تجاوزات گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جنگنده های رژیم متجاوز سعودی طی پنج روز اخیر بیش از 150 بار مناطق مختلف به ویژه استانهای مارب و الجوف را بمباران کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet