هدر موبایل
1399/01/22 21:36:00
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس:

سیاست‌ جنگ طلبی ائتلاف عربی محکوم به شکست است / یمنی‌ها رویه جنگ را تغییر داده‌اند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حملات گسترده متجاوزان سعودی به ۱۵۰ منطقه از یمن فرار رو به جلو برای سرپوش گذاشتن بر شکست های پی در پی است.
سیاست‌ جنگ طلبی ائتلاف عربی محکوم به شکست است / یمنی‌ها رویه جنگ را تغییر داده‌اند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حملات گسترده متجاوزان سعودی به 150 منطقه از یمن فرار رو به جلو برای سرپوش گذاشتن بر شکست های پی در پی است. https://cdn.icana.ir/d/019/109894.jpg سیاست‌,جنگ,طلبی,ائتلاف,عربی,محکوم,به,شکست,است,/,یمنی‌ها,رویه,جنگ,را,تغییر,داده‌اند Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص حملات گسترده متجاوزان سعودی به 150 منطقه از یمن طی چند روز گذشته، گفت:  شاید در نگاه اول حملات هوایی به یمن راه برتری نظامی را برای متجاوزان باز کند اما نتیجه آن پیروزی نهایی نیست.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع ائتلاف عربی نتوانسته بر روی زمین دستاوردهای خاص نظامی در یمن بدست بیاورد که این موضوع شکست بزرگی محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه با گذشت چند سال از بحران یمن، امروزه شاهد تقویت نیروهای نظامی این کشور هستیم، ادامه داد: به عبارتی در چند وقت گذشته شاهد پرواز پهپاد ها و موشک های یمنی بر فراز عربستان هستیم که بیانگر تغییر رویه جنگ است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه سردرگمی در میان فرماندهان نظامی متخاصم مشهود است، تصریح کرد: در واقع توانایی نظامی عربستان و همپیمانانش وابسته به آمریکا و دیگر کشورها است از این رو چنین موضوعی موجب شده نظامیان این کشور نتوانند آنچنان که باید در عرصه مبارزه حضور داشته باشند و دستاورد نظامی حاصل کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سیاست‌های جنگ طلبی و شتاب‌زده عربستان موجب شده این کشور شکست های پی در پی روبرو شود که باتلاق یمن محسوس ترین آن برشمرده می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جنگنده های رژیم متجاوز سعودی طی پنج روز اخیر بیش از 150 بار مناطق مختلف به ویژه استانهای مارب و الجوف را بمباران کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet