هدر موبایل
1399/01/21 17:04:12
سرویس اجتماعی
میرزاده:

مراکز پژوهشی فعالتر وارد میدان شوند/ این مراکز نقش مهمی در تزریق امید به جامعه دارند

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه مراکز پژوهشی باید با افزایش شیفت کاری جهت توسعه کشور فعالتر وارد میدان شوند از آنها خواست تا با رسانه‌ای کردن اقداماتشان روحی از امید در کالبد جامعه بدمند.
مراکز پژوهشی فعالتر وارد میدان شوند/ این مراکز نقش مهمی در تزریق امید به جامعه دارند سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه مراکز پژوهشی باید با افزایش شیفت کاری جهت توسعه کشور فعالتر وارد میدان شوند از آنها خواست تا با رسانه‌ای کردن اقداماتشان روحی از امید در کالبد جامعه بدمند. https://cdn.icana.ir/d/019/201910105663772240.jpg مراکز,پژوهشی,فعالتر,وارد,میدان,شوند/,این,مراکز,نقش,مهمی,در,تزریق,امید,به,جامعه,دارند Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد بیانات امروز رهبر معظم انقلاب و تاکیدی که بر ضرورت جهش تولید، ساخت و ساز و انجام کارهای آزمایشگاهی کردند، گفت: شیوع ویروس کرونا باعث شد که از وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ناشناخته‌ای در بین جوانان آگاه شویم و بدانیم که چه به لحاظ برخورداری از نیروهای جهادی دلسوز و چه دانش فنی در کشور روی چه گنجی قرار داریم.

تعامل بیشتر مراکز پژوهشی با رسانه‌ها عاملی برای تزریق امید در جامعه

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی، در بیان راهکار برای نحوه جهش تولید و ارتقای فعالیت‌های پژوهشی و آزمایشگاهی، ادامه داد: تاکنون شرایط آزمایشگاه‌ها و مراکز پژوهشی به گونه‌ای بوده است که به صورت عادی و بدون اطلاع‌رسانی از طریق رسانه‌ها، فعالیت‌های علمی خود را به تدریج انجام داده‌اند و موفقیت کنونی کشور نیز مرهون زحمات دانشمندان و فعالان این حوزه است.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون نباید همچون روال گذشته فعالیت‌های پژوهشی در سکوت رسانه‌ای انجام شود، بلکه انتظار می‌رود که جهشی در این بخش صورت بگیرد و ره صد ساله با سرعت طی شود تا نیاز کشور رفع شود.

میرزاده خاطرنشان کرد: رسانه‌ای کردن فعالیت‌های پژوهشی و آزمایشگاهی از این جهت دارای اهمیت است که در مردم امید ایجاد می‌کند، بنابراین لازم است آنها در جریان فعالیت‌های دانشمندان و محققانی قرار گیرند که در روزهای سخت بدون هیچ وابستگی به دیگر کشورها به دادشان می‌رسند.

تحریم با وجود دانشمندان بزرگ کشور بی‌اثر است

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: آمریکا بداند هر اندازه هم که برای ایران تحریم اعمال کند به آخر خط نخواهیم رسید، چرا که شایستگی‌هایی در دانشمندان و مراکز پژوهشی و آزمایشگاهی کشور وجود دارد که اگر تمام درب‌های جهان هم به رویمان بسته شود، راهگشا خواهند بود.

جهش تولید و تسریع روند توسعه در گروی افزایش شیفت‌های کاری مراکز پژوهشی است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مراکز آزمایشگاهی و پژوهشی باید در این شرایط فعالتر از گذشته وارد میدان شوند، چرا که بیانات رهبر معظم انقلاب وظایفشان را سنگین‌تر می‌کند، به گونه‌ای که باید شیفت‌های کاری افزایش یابد و جهش‌وار تلاش مضاعفی در جهت توسعه داشته باشند تا آینده‌ای درخشان را برای کشور رقم بزنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet