خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/01/25 13:09:00
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی:

جنگ های ایران پیوست روانی و تبلیغاتی انگلیسی دارد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که کشورمان درگیر یک جنگ روانی عجیب از طرف شبکه های بیگانه است گفت: بسیاری از جنگ های ایران پیوست روانی و تبلیغاتی انگلیسی دارد.
جنگ های ایران پیوست روانی و تبلیغاتی انگلیسی دارد نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که کشورمان درگیر یک جنگ روانی عجیب از طرف شبکه های بیگانه است گفت: بسیاری از جنگ های ایران پیوست روانی و تبلیغاتی انگلیسی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100958072341.jpg جنگ,های,ایران,پیوست,روانی,و,تبلیغاتی,انگلیسی,دارد Icana

محمد جواد جمالی نوبندگانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به هجمه وسیع رسانه های غربی علیه ایران در موضوع ویروس کرونا گفت: بی بی سی با اعمال سیاست هایی به دنبال مطرح کردن ایران به عنوان عامل انتشار ویروس کرونا در دنیا بود و منافق نشینان آلبانی به این موضوع دامن می‌زدند.
وی ادامه داد: بی بی سی ایران را به عنوان دومین قربانگاه جهان از نظر کرونا تشبیه کرد اما خود انگلیسی‌ها به این بیماری گرفتار شدند و به دنبال این بود تا مردم کشورمان را نسبت به چین بدبین کنند. 

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که رسانه های بیگانه به دنبال طرح موضوع ناتوانی ایران در مدیریت بیماری کرونا بودند افزود: پس از پیشنهاد کمک آمریکا، آن ها اعلام کردندکشورمان تمایل به یاری ندارد در حالی که مشخص بود این گونه فضاسازی ها فقط یک بازی سیاسی است. 

وی با اشاره وضعیت بحرانی آمریکا در زمینه مدیریت بیماری کرونا گفت : امروز آن ها در زمینه پزشکی و بهداشتی محتاج هستند و تجهیزات مورد نیازشان از  چین و کشور های دیگر تامین می کنند. 

جمالی نوبندگانی با بیان این که بسیاری از جنگ های ایران پیوست روانی و تبلیغاتی انگلیسی دارد خاطر نشان کرد:در حال حاضر کشورمان درگیر یک جنگ روانی عجیب از طرف شبکه های فارسی زبان انگلیسی و سعودی به شیوه دروغ های بزرگ آلمانی های جنگ جهانی دوم است که باید رسانه های داخلی با آن ها مقابله کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet