هدر موبایل
1399/01/25 18:21:04
سرویس فرهنگی
آزادی‌خواه:

اولویت مجلس آینده پیگیری مطالبات جوانان است

عضو فراکسیون جوانان مجلس با بیان اینکه موضوع تأمین مسکن جوانان، تسهیل در ازدواج و اشتغال آنان اولویت مجلس آینده خواهد بود، گفت: مجلس یازدهم به دلیل جوان بودن منتخبان مردم، بهتر از گذشته جوانان را درک خواهد کرد.
اولویت مجلس آینده پیگیری مطالبات جوانان است عضو فراکسیون جوانان مجلس با بیان اینکه موضوع تأمین مسکن جوانان، تسهیل در ازدواج و اشتغال آنان اولویت مجلس آینده خواهد بود، گفت: مجلس یازدهم به دلیل جوان بودن منتخبان مردم، بهتر از گذشته جوانان را درک خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912109124719986.jpg اولویت,مجلس,آینده,پیگیری,مطالبات,جوانان,است Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه مجلس آینده، یک مجلس جوان و یک مجلس جوان گرا خواهد بود؛ اظهار کرد: پیام این مسئله این است که مجلس توصیه‌های علمی و عملی رهبر معظم انقلاب را که در دل مردم جای دارد و نمایندگان نیز به آن پایبند هستند را  پیگیری و عملیاتی خواهد کرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با همه تفرقه افکنی ها و سیاه نمایی شبکه‌های معاند توجه مردم به تشکیل یک مجلس جوان قابل توجه است و منتخبان مردم باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه در اجرای بیانیه گام دوم انقلاب تشکیل چنین مجلس جوانی لازم و ضروری است، افزود: امروز امید مردم به جوانان این مرز و بوم است و منتخبان مردم باید قدر این اعتماد را بدانند و مردم را نا امید نکنند.

آزادی‌خواه تصریح کرد: قطعا در مجلس آینده یک فراکسیون جوانان قوی تشکیل خواهد شد که موتور محرکه مجلس آتی خواهد بود و باید در هر کمیسیون جوانان متعهد، متخصص و آگاه حضور یابند و امور اصلی کمیسیون ها را در دست بگیرند و امور را پیش ببرند.

عضو فراکسیون جوانان مجلس با تأکید بر اینکه قطعا پیگیری مطالبات جوانان در مجلس یازدهم به صورت جدی تری دنبال خواهد شد، افزود: موضوع اشتغال، ازدواج و مسکن اولویت اصلی فراکسیون جوانان و مجلس آینده باید است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet