هدر موبایل
1399/01/26 12:31:33
سرویس سیاسی
حاجی بابایی:

لزوم رعایت قانون درباره حقوق و دستمزد کارگران / حداقل دریافتی کارگران 2 میلیون و 800هزار تومان است

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی از بحث و تبادل نظر در ارتباط با مسائل روز در فراکسیون متبوعش خبر داد.
لزوم رعایت قانون درباره حقوق و دستمزد کارگران / حداقل دریافتی کارگران 2 میلیون و 800هزار تومان است رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی از بحث و تبادل نظر در ارتباط با مسائل روز در فراکسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202002101166420443.jpg لزوم,رعایت,قانون,درباره,حقوق,و,دستمزد,کارگران,/,حداقل,دریافتی,کارگران,2,میلیون,و,800هزار,تومان,است Icana

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به محورهای جلسه صبح امروز (بیست و ششم فروردین ماه 99) فراکسیون نمایندگان ولایی قوه مقننه، گفت: در جلسه امروز فراکسیون در ارتباط با مسائل روز بحث و تبادل نظر شد.

وی تاکید کرد: در این جلسه حقوق و دستمزد کارگران در سال ۱۳۹۹ مورد بحث وبررسی قرار گرفت و پیشنهاد شد، دولت و شورای دستمزد به گونه ای عمل کنند که دریافتی کارگران در سال جاری کمتر از دومیلیون وهشتصد هزار تومان نباشد.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی افزود: حداقل  حقوق کارکنان و بازنشستگان لشکری وکشوری در سال ۱۳۹۹ تعیین شده است، لذا بر این اساس دریافتی کارگران نیز بایدکمتر از مبلغ تعیین شده نباشد.

وی گفت: رعایت قانون برنامه ششم توسعه کشور، برای همسان سازی حقوق کارگران شاغل و بازنشسته نیز از جمله مواردی بود که در جلسه امروز فراکسیون مورد تاکید نمایندگان مردم قرار گرفت.

حاجی بابایی خاطرنشان کرد: با توجه به نگرانی های کارگران فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با هماهنگی شورای حقوق ودستمزد، آمادگی تشکیل جلسه در این زمینه را دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet