هدر موبایل
1399/01/26 19:52:01
سرویس اجتماعی
ساری در تشریح جزئیات دستورکار امروز کمیسیون اجتماعی مطرح کرد

ارائه گزارش توسط وزیر تعاون پیرامون مکانیسم‌های حمایتی این وزارتخانه بعد از شیوع کرونا

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از ارائه گزارش توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این کمیسیون پیرامون مکانیسم‌های حمایتی این وزارتخانه جهت ممانعت از تعطیلی کارگاه‌ها بعد از شیوع کرونا خبر داد.
ارائه گزارش توسط وزیر تعاون پیرامون مکانیسم‌های حمایتی این وزارتخانه بعد از شیوع کرونا عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از ارائه گزارش توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این کمیسیون پیرامون مکانیسم‌های حمایتی این وزارتخانه جهت ممانعت از تعطیلی کارگاه‌ها بعد از شیوع کرونا خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg ارائه,گزارش,توسط,وزیر,تعاون,پیرامون,مکانیسم‌های,حمایتی,این,وزارتخانه,بعد,از,شیوع,کرونا Icana

علی ساری در گفت وگو با خبرنگار خبرنگار خانه ملت، در تشریح جزئیات دستورکار نشست امروز (سه‌شنبه 26فروردین ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: در این نشست مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ارائه گزارش پیرامون وضعیت کار، کارگران، بیمه بیکاری و مکانیسم‌های حمایتی که برای ممانعت از تعطیلی کامل کارگاه‌های کوچک و بزرگ تحت تاثیر حوادث ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور بکار گرفته‌اند، پرداختند.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: قرار بر این شد که این کمیسیون گزارشی از مباحث مطرح شده در این نشست تهیه کرده و به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ارسال کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، تاکید کرد: در این نشست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رییس تامین اجتماعی و روسای سایر سازمان‌های زیرمجموعه این وزارتخانه حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet