شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/02/02 12:54:27
سرویس صحن
میرزاده در تذکر به وزیر نیرو؛

فریاد العطش روستای مرزی شهرستان گرمی خانمان سوز خواهد بود

نماینده مردم گرمی و مغان در مجلس خطاب به وزیر نیرو گفت: در جریان باشید نفرین و فریاد العطش روستاهای مرزی شهرستان گرمی خانمان سوز خواهد بود.
فریاد العطش روستای مرزی شهرستان گرمی خانمان سوز خواهد بود نماینده مردم گرمی و مغان در مجلس خطاب به وزیر نیرو گفت: در جریان باشید نفرین و فریاد العطش روستاهای مرزی شهرستان گرمی خانمان سوز خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201908107017582483.jpg فریاد,العطش,روستای,مرزی,شهرستان,گرمی,خانمان,سوز,خواهد,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدحمایت میرزاده در نشست علنی امروز (سه شنبه، 2 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: فصل کاری شهرستان گرمی مغان شروع نشده تمام می شود، لطفا در مورد پروژه قلعه واشی و راه های شهرستان اقدام شود.

نماینده مردم گرمی و مغان در تذکری به وزیر میراث فرهنگی و صنایع دستی گفت: در مورد پروژه گردشگری گیلار، موزه شهرستان و بازار برای عرضه صنایع دستی مردم دستور فرمایید.

وی در تذکری به وزیر نیرو یادآور شد: در جریان باشید نفرین و فریاد العطش روستاهای مرزی شهرستان گرمی خانمان سوز خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر داد و گفت: از وضعیت درمانگاه تامین اجتماعی گرمی که در گذشته کلنگ زنی شده گزارشی در اختیار اینجانب قرار داده شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم در تذکری به وزیر ورزش ادامه داد: سالن ورزشی 3 هزار نفری که در زمان سفرتان کلنگ زنی شده بود و همچنین تنها میدان ورزشی که باید چمن مصنوعی شود همچنان بلاتکلیف است و انتظار می رود دستور دهید سریعا تعیین تکلیف شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet