هدر موبایل
1388/08/06 13:23:00
سرویس فرهنگی
آرین‌منش: رسانه‌ها مردم را آگاه کنند

تلاش‌ مجلس برای کاهش آثار منفی هدفمند کردن یارانه‌ها

**نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رسانه‌ها باید مردم را از تلاش‌های مجلس برای به حداقل رساندن آثار منفی اجرای لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها آگاه کنند.

"جواد آرین منش" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: بخش‌های اطلاع رسانی در ارتباط با مجلس باید تقویت شود و ارتباط مجلس و رسانه‌ها بویژه رسانه ملی افزایش یابد.

وی افزود: در حال حاضر ارتباط نمایندگان با شبکه‌های استانی خیلی کم است و نمایندگان از طریق ارتباط با رسانه ملی می‌توانند با مردم ارتباط برقرار کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات خاطرنشان ساخت: به ویژه در کلان شهرها که امکان ارتباط چهره به چهره وجود ندارد لذا این رسانه‌ها هستند که بایستی با تقویت برنامه‌های مجلس و نمایندگان با مردم اطلاع رسانی مناسب‌تری را انجام دهند.

آرین منش ادامه داد: برگزاری نشست‌ها و میزگردها با حضور نمایندگان در رسانه ملی می‌تواند روشنگر فعالیت‌های مجلس باشد.

وی گفت: رسانه‌ها بویژه رسانه ملی با تهیه برنامه‌هایی به تبیین اهداف مجلس و فعالیت‌های آن بپردازد و بویژه نقش مجلس در بررسی لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها را به درستی به اطلاع مردم برساند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها 11 ماه در مجلس مورد بررسی قرار گرفت، گفت: مجلس تلاش می‌کند تا آثار منفی این لایحه را به حداقل ممکن برساند لذا رسانه‌ها باید در این باره اطلاع رسانی کنند تا مردم از اقدامات مجلس آگاه شوند.

وی تصریح کرد: معمولا لایحه‌ای که از سوی دولت به مجلس تقدیم می‌شود چون با تایید مجلس بصورت قانونی لازم الاجرا می‌شود لذا مجلس نیز در آن سهیم است.

آرین منش افزود: آنچه واقعیت دارد این است که مردم تفکیکی میان مجلس و دولت نیستند چرا که مجلس و دولت مکمل یکدیگر هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet