ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1399/02/03 12:41:06
سرویس صحن
کامران در تذکر شفاهی:

ضرورت توجه ویژه به واگذاری سهام شستا در بورس

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: در حال حاضر فعل و انفعالاتی در شستا انجام می‌گیرد که با توجه به واگذاری سهام آن در بورس باید توجه ویژه‌ای به این اقدامات شود.
ضرورت توجه ویژه به واگذاری سهام شستا در بورس نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: در حال حاضر فعل و انفعالاتی در شستا انجام می‌گیرد که با توجه به واگذاری سهام آن در بورس باید توجه ویژه‌ای به این اقدامات شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201910100286486128.jpg ضرورت,توجه,ویژه,به,واگذاری,سهام,شستا,در,بورس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسن کامران دستجردی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 3 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: در حال حاضر فعل و انفعالاتی در شستا انجام می‌گیرد که با توجه به واگذاری سهام آن در بورس باید توجه ویژه‌ای به این اقدامات شود زیرا سهام شستا برای کارگران است و در شرایط کنونی که همسان‌سازی حقوق و تعیین حداقلی دستمزد برای آنها رعایت نشده باید به واگذاری سهام شستا توجه ویژه‌ای شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر برخی انتصابات با اما و اگرهایی همراه است، به طور مثال فردی که دفتر ازدواج دارد حال مدیرعامل شده است که غیرقانونی است، از سوی دیگر بدون اطلاع به مدیر قبلی جایگزین او مشخص می‌شود.

وی اظهار کرد: باید حرمت افراد رعایت شود، حال که در آستانه ماه مبارک رمضان هستیم و در این ماه بر رعایت اخلاق تأکید می‌شود ما نیز باید اخلاق‌مدار باشیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم سالروز تأسیس سپاه پاسداران را نیز تبریک گفت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet