هفته دفاع مقدس
1399/02/05 17:10:17
سرویس اقتصادی
تاجگردون خبر داد

مجوز پرداخت حقوق 50 میلیونی بررسی می شود

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اظهارات رئیس دیوان محاسبات درباره وجود برخی قوانین برای پرداخت حقوق ۵۰ میلیونی در سال ۹۹، هفته آینده بررسی و در صورت تایید اصلاح می‌شود.
مجوز پرداخت حقوق 50 میلیونی بررسی می شود رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اظهارات رئیس دیوان محاسبات درباره وجود برخی قوانین برای پرداخت حقوق 50 میلیونی در سال 99، هفته آینده بررسی و در صورت تایید اصلاح می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201903109634321948.jpg مجوز,پرداخت,حقوق,50,میلیونی,بررسی,می,شود Icana

غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به اظهارات رئیس دیوان محاسبات درباره اینکه با وجود برخی قوانین مجلس در سال 99 شاهد دریافت حقوق 50 میلیون تومانی هم خواهیم بود، گفت: این موضوع در جلسه مشترک کمیسیون برنامه و بودجه با رئیس دیوان محاسبات مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: قرار شد، بحث دریافت حقوق 50 میلیون تومانی از سوی برخی افراد به دلیل وجود تعدادی از قوانین را هفته آینده در کمیته‌‌ای مورد بحث و بررسی قرار دهیم تا بدانیم کدام قوانین باید در مجلس اصلاح شود.

تاجگردون تاکید کرد: رئیس دیوان محاسبات به استناد مجوز قانونی که شورای حقوق و دستمزد داده و اعلام کرده، سه برابر 7 برابر حداقل حقوق و دستمزد که رقمی بالاتر از 30 میلیون تومان خواهد شد، موضوع دریافت حقوق 50 میلیون تومانی را بیان کرده که در صورت صحیح بودن این مطلب باید اصلاح شود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet