هدر موبایل
1399/02/15 18:17:49
سرویس اقتصادی
حضرتی در تشریح کمیسیون اقتصادی مجلس:

آخرین وضعیت بازار سرمایه و بورس بررسی شد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی آخرین وضعیت بازار سرمایه و بورس در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
آخرین وضعیت بازار سرمایه و بورس بررسی شد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی آخرین وضعیت بازار سرمایه و بورس در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201911105957166095.jpg آخرین,وضعیت,بازار,سرمایه,و,بورس,بررسی,شد Icana

الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست کمیسیون متبوع خود، به حضور وزیر اقتصاد و دارایی، معاونان وی، رئیس سازمان‌ بورس و اوراق بهادار و رئیس سازمان خصوصی سازی در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: دستورکار امروز کمیسیون اقتصادی بررسی آخرین وضعیت بازار سرمایه و بورس و نحوه واگذاری‌ها و خصوصی سازی بنگاه های اقتصادی بود.

وی با بیان اینکه فرصت های موجود در بورس برای سرمایه گذاری‌ها و تهدیدهای این بازار در نشست امروز مورد بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: آقای دژپسند گزارشی از نحوه پررنگ شدن نقش بورس در تامین مالی بنگاه های مالی طی یک سال گذشته و استراتژی حرکت از بانک محوری به سمت بازار محوری ارائه کرد.

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه وزیر اقتصاد توضیحاتی درباره نگرانی کارشناسان و مردم از وضعیت بورس و واگذاری ها داد و تصریح کرد: نحوه قیمت گذاری، تایید اهلیت خریداران در خصوصی‌سازی‌ها و ... از جمله محورهای صحبت های آقای دژپسند بود.

حضور 60 میلیون نفر در بازار سرمایه و بورس جنبشی در نحوه تامین مالی بنگاه های اقتصادی است

حضرتی با بیان اینکه براساس گزارش های ارائه شده، وزارت اقتصاد به دنبال شفافیت بیشتر در واگذاری ها و مردمی کردن اقتصاد است، اضافه کرد: حضور حدود 60 میلیون نفر در بازار سرمایه و بورس تحول و جنبشی در نحوه تامین مالی بنگاه های اقتصادی و جذب سرمایه های سرگردان است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: ظرفیت سازی در بورس متناسب با استقبال و دارایی مردم با به کارگیری ابزارهای نوین و امکانات فضای مجازی از جمله موضوعات مورد تاکید نمایندگان در نشست امروز بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet