ایام محرم 1398
1388/08/07 18:32:00
سرویس سیاسی
در مراسم افتتاح 8 پرو‍‍ژه ورزشی در قم

لاریجانی‌بر سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ورزش تاکیدکرد

**رئیس مجلس شورای اسلامی حضور سرمایه‌گذاران در بخش خصوصی را ضروری دانست و گفت: باید با دخیل کردن بخش خصوصی در این امر مشکلات ورزش کشور را رفع کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، علی لاریجانی عصر پنج‌شنبه در جمع مسئولان هیئت‌های ورزشی استان قم گفت: به هر اندازه در امر ورزش سرمایه‌گذاری کنیم، هزینه نیست و باعث توانمندکردن جامعه برای پیشبرد و رسیدن به اهداف خواهد شد.

وی  با بیان اینکه سلامت جسم و روح جوانان یک امر ضروری است و برای توسعه کشور نیز نیازمند جوانان کشور خواهیم بود،اظهار داشت: کشور توسعه یافته به کشوری گفته می‌شود که از افرادی توانمند و پرنشاط بهره ببرد که باید به آن توجه داشته و در این زمینه کوشید.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورزش باعث شادابی در انسان‌ها می‌شود گفت: ورزش عاملی است که روحیه انسان‌ها را ارتقا داده و وقتی ملتی نشاط داشته باشند تمامی مسائل و مشکلات رفع خواهد شد.

وی با اشاره به مشکلات ورزش قم گفت: سرمایه گذاری مناسبی در موضوع ورزش استان صورت نگرفته است و باید برای این منظور سرمایه‌گذاری‌ها را بیشتر کرد.

لاریجانی به اهمیت سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی در امر ورزش اشاره کرد و گفت: بخشی از سرمایه‌گذاری‌ها توسط دولت انجام شده است و طبیعی است که تمامی مشکلات با سرمایه‌گذاری‌ها توسط دولت محقق نخواهد شد.

نماینده قم افرود: باید از ظرفیت بخش خصوصی در این زمینه بیشتر از گذشته استفاده کرد و با ارائه برنامه و طرح در برنامه پنج سال نیز به امر ورزش و توسعه فضاهای ورزشی توجه داشت.

وی اظهارداشت: نباید تنها به فکر ظرفیت‌های دولتی باشیم و باید بخش خصوصی را ترغیب کرده و وارد عرصه کنیم.

لاریجانی گفت: امروزه خیلی از افراد هستند که می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند که باید با ارائه تسهیلات به آنها این امکان را برایشان فراهم کنیم.

رئیس مجلس خاطر نشان کرد: البته برخی افراد در دولت هستند که  همچنان مخالف سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در تمامی زمینه‌ها هستند که باید افکار آنها تغییر کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet