ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1399/02/16 13:46:37
سرویس صحن
خادمی در نطق میان دستور مطرح کرد

گسترش فقر و فساد، نتیجه عملکرد مدیران نوکسیه

عضو کمیسیون انرژی مجلس گسترش فقر و فاصله طبقاتی، کودکان خیابانی، بیکاری و افسردگی جوانان و عادی شدن اختلاس را نتیجه عملکرد مدیران نوکیسه و فرصت طلب طی ده سال گذشته دانست.
گسترش فقر و فساد، نتیجه عملکرد مدیران نوکسیه عضو کمیسیون انرژی مجلس گسترش فقر و فاصله طبقاتی، کودکان خیابانی، بیکاری و افسردگی جوانان و عادی شدن اختلاس را نتیجه عملکرد مدیران نوکیسه و فرصت طلب طی ده سال گذشته دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201807105165597047.jpg گسترش,فقر,و,فساد،,نتیجه,عملکرد,مدیران,نوکسیه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت هدایت الله خادمی در نشست علنی امروز ( سه شنبه، 16 اردیبهشت ماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با بیان اینکه از عملکرد سپاه پاسداران تشکر می کنیم که باز هم عالی درخشید، گفت: همچنین از تلاش‌های وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا تشکر می‌کنیم و از وزیر بهداشت تقاضا داریم که به خواسته‌های کارشناسان تغذیه گوش دهد و اجازه ندهد به آنها ظلم مضاعف شود.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهدا به امید رفع ظلم و بی عدالتی و کاهش فاصله های طبقاتی جان خود را فدای حفظ کشور، نظام و انقلاب کردند، افزود: اگرچه طی ده سال گذشته اقدامات بسیار بزرگی در کشور صورت گرفت و باید به آنها افتخار کرد اما متاسفانه طی چند ده سال گذشته گروهی مدیر نوکیسه و تازه به دوران رسیده، ناکارآمد و منفعت طلب بر امور اجرایی دولت‌ها چنبره زده و نتیجه عملکردشان باعث گسترش فقر و فاصله طبقاتی، کودکان خیابانی، بیکاری و افسردگی جوانان، عادی شدن اختلاس، گسترش مصرف مواد مخدر و ده ها معضل دیگر شده است.

وی ادامه داد: این گروه منفعت طلب از یک جریان خاص نیستند گرچه شاید سهم جریانی کمتر یا بیشتر شود؛ گاهی چپ و گاهی راست و مانند فصول سال چهار فصل هستند و نقطه اشتراک همه آنها اختلاس و حیف و میل منابع کشور بوده و به همین دلیل است که خاوری ها به وجود آمدند و راحت رفتند و خبری از 4.8 دهم میلیارد دلاری و هزاران میلیارد دلار نیست و تازه می‌خواهند 5 میلیارد دلار دیگر را بگیرند و مردم فقیر را بدهکار کنند.

خادمی افزود: به همین دلیل است که هیچکس جرات حرف زدن در مورد کرسنت را ندارد و مسکوت می‌ماند و حتی منتقدان خود کرسنت، کرسنتی ها را به صدارت می نشانند و مجلس نهم که تعدادی از آنها وارد مجلس یازدهم شدند به کرسنتی ها رای دادند تا افتضاح توتال و توقف خط لوله صلح را به وجود بیاورند و به همین دلیل است که منابع مالی کشور به خودروسازان داده می‌شود تا مشتی قوطی حلبی چرخدار تولید و به کشتن مردم ادامه دهند و عجب داستانی است.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان یادآور شد: مقام معظم رهبری بارها فرمودند فساد اقتصادی بیماری بسیار مسری است اما مسئولان اقدامی انجام نداند و جلوی آن را نگرفتند زیرا با منافع مالی شان در تضاد است؛ کشوری با 8 درصد منابع دنیا و 80 میلیون جمعیت حدود 11 میلیون حاشیه نشین، چندین میلیون معتاد و تحت پوشش کمیته و بهزیستی امداد دارد و این یعنی عادت دادن مردم به فقر؛ اگر این تعداد را جمع و از 85 میلیون کسر کنیم چه می‌ماند جز همان چند صدنفر دولتمردان و دوستانشان از طیف های مختلف و به طور قطع اگر به نصایح مقام معظم رهبری گوش فرا ندهیم و عمل نکنیم به سمت طبقاتی‌ترین جامعه پیش می‌رویم.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه مسئولان استانی و محلی هم به جای کلاه سر می برند با اشاره به انتخابات مجلس یازدهم شهرستان های ایذه و باغملک، گفت: در این رابطه افتضاحی به بار آوردند و قصد داشتم که کلیپ هایی از آن را به نمایش بگذارم اما این کار را نمی کنم زیرا آنها به جمهوریت نظام لطمه زدند و من چنین کاری نمی‌کنم و در این انتخابات مافیا چپ و راست و با لباس و بی لباس همه با هم هماهنگ بودند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با آرزوی موفقیت برای منتخبان مجلس یازدهم، یادآور شد: مجلس دهم یکی از بهترین مجالس بود و اگر وزرا به کمیسیون ها فشار نمی‌آورند می توانست یکی از بهترین مجالس چند دوره گذشته باشد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خطاب به دولت و معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه اگر آب کارون را ببرند کاهش دبی آن باعث ورود آب شور دریا به جنوب غرب خوزستان خواهد شد و آنجا را نابود می‌کند، گفت: آب شرب شهرکرد از چاه‌های آب تامین می‌شود و  اگر آب کارون انتقال یابد این چاه ها خشک خواهد البته ایذه و باغملک و شمال شرق خوزستان هم مشکل اساسی آب دارد.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی از علمکرد موثر رئیس دستگاه قضا تشکر کرد و افزود: اقدامات خوبی در مبارزه با فساد انجام شده و انتظار می رود تداوم یابد.

وی خطاب به مردم حوزه انتخابیه خود با بیان اینکه به همه شما افتخار می کنم، گفت: بابت تمامی مشاوره ها، مطالبه گری ها و پیشنهادهایی که باعث توسعه منطقه شد تشکر می کنم.

خادمی خطاب به جوانان حوزه انتخابیه خود یادآور شد: چه رنج‌هایی کشیدید و با هم چه سفرهایی کردیم و همانند بی بی مریم ها و شیرعلی مردان‌ها چه حماسه‌هایی آفریدید؛ من شرمنده شما هستم و تنها دغدغه‌ام در حال حاضر این است که فرصت نداشتم تا جواب بزرگواری شما را بدهم اما هر کجا باشم در خدمت شما خواهم بود.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در تشریح بخشی از عملکرد خود طی این دوره نمایندگی، ادامه داد:4 بانده شدن جاده مرگ هفتکل به باغملک که دیگر جاده مرگ نیست، چند بانده شدن گردنه قلعه تل به باغملک، چهار بانده شدن قلعه تل به بارانگرد و ایذه، حذف تنگ مرگبار اتابکی، تکمیل پل تاریخی، اخذ مجوز 4 بانده شدن  ایذه به لردگان و شروع آن در مهرماه 99، تکمیل بیمارستان بزرگ باغملک بعد از 13سال و تحویل تمام تجهیزات آن که متاسفانه به دلیل کرونا افتتاح آن معطل ماند و از وزیر بهداشت تقاضا داریم که طی دو ماه آینده آن را افتتاح کند، شروع ایستگاه برق میداود و تکمیل و توسعه پست برق قلعه تل و باغملک، جاده هپرو و صیدون و ده‌ها پروژه برق‌رسانی و آب‌رسانی در شهرستان‌های باغملک، ساخت 124 مدرسه، حقابه 12.5 متر معکبی بر ثانیه بخش اندکی از اقدامات انجام شده طی 4 سال نمایندگی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet