هدر اصلی
1399/02/16 18:08:23
سرویس اقتصادی
پاسخ سخنگوی کمیسیون تلفیق به نماینده شاهین شهر درباره حذف یک واژه از لایحه بودجه:

گزارش مورد استناد حاجی دلیگانی در صحن رد شده است

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ در مجلس شورای اسلامی به اعتراض نماینده شاهین شهر در خصوص یکی از تبصره های قانون بودجه ۹۹ پاسخ داد.
گزارش مورد استناد حاجی دلیگانی در صحن رد شده است سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 99 در مجلس شورای اسلامی به اعتراض نماینده شاهین شهر در خصوص یکی از تبصره های قانون بودجه 99 پاسخ داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912108492585675.jpg گزارش,مورد,استناد,حاجی,دلیگانی,در,صحن,رد,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هادی قوامی، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۹ در پاسخ به اعتراض اخیر حاجی دلیگانی، نماینده شاهین شهر به حذف کلمه «غیر مستمر» از تبصره (۲۱) لایحه بودجه سال ۹۹ در گفت‌وگو با خانه ملت اظهار داشت: متنی که آقای حاجی دلیگانی به آن استناد کرده اند،  مربوط به گزارش اول کمیسیون تلفیق است که در صحن جلسه علنى رد شد.

قوامی افزود:  بعد از رد گزارش تلفیق و در بررسی مجدد کمیسیون، با تصمیم اعضا تغییراتی در گزارش صورت گرفت که از جمله این تغییرات حذف عبارت «غیر مستمر» در گزارش نهایی بود. پس از آن مصوبه نهایی به شورای محترم نگهبان ارسال و پس  از تائید شورا  بدون این عبارت به دولت ابلاغ شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق تصریح کرد: بر خلاف تصور آقای حاجی دلیگانی ،حذف این واژه با تصویب کمیسیون تلفیق بوده و اگر موضوع را از کمیسیون استعلام می کردند، به ایشان توضیح داده می شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet