هدر موبایل
1386/08/23 11:14:00
سرویس صحن

رئیس کمیسیون عمران: محرابیان مدت اجرای پروژه‌ها را کاهش داد

رئیس کمیسیون عمران گفت: "محرابیان" حدوداً ۳۲۵ طرح را تعریف و کدگذاری کرد و با اولویت گذاری توانست مدت اجرای این پروژه‌ها را کاهش دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "علی اکبر آقایی" رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی صنایع و معادن گفت: وزیر ما باید متعهد و از نظر تخصص و کارایی توانمند باشد و در مورد "محرابیان" هم همه اذعان دارند که ایشان از نظر تخصص، تقوا و حضور در جبهه‌ها هیچ اشکالی از سوی عزیزان به ایشان وارد نشد.

وی به برنامه‌ها و عملکرد محرابیان در طرح‌های ویژه دولت اشاره کرد و گفت: من شاهد عملکرد ایشان در بخش طرح‌های ویژه دولت و در بخش تبصره 13 بودم و عملکرد ایشان را سه ماه اخیر در وزارت صنایع و معادن رصد کردم.

نماینده سلماس تصریح کرد: ما دنبال مدیر هستیم؛ مدیری که 67 هزار میلیارد ریال را برنامه‌ریزی و کدگذاری کند و مدیری باشد که مدت پروژه‌های عمرانی را کاهش دهد و ایشان در مدت سه ماه سرپرستی صنایع و معادن موفق به انجام اقدامات خوبی شد.

وی با اشاره به صحبت‌های مخالفین در مورد جوان بودن وی اظهار داشت: وی زیاد هم جوان نیست و در مرز 40 سال در بهترین زمان تجربه است، آیا ما جوان را برای روی مین رفتن احتیاج داریم، یا در مدیریت‌ها؟

رئیس کمیسیون عمران تاخیر در اجرای طرح‌های عمرانی در کشور را یک آفت خواند و گفت: آقای "محرابیان" در حوزه‌های مسئولیت خود در بخش‌های وزارت نیرو، نفت، مسکن و .... حدوداً 325 طرح را تعریف و کدگذاری کرد و با اولویت گذاری توانست مدت اجرای این پروژه‌ها را کاهش دهد.

وی با بیان اینکه باید با تولید و بخش صنعت آشتی کرد، گفت: ایشان در سه ماه اخیر نشان داد انسان موفقی در بخش صنعت است همانطور که در تبصره 13 موفق بود.

"آقایی" در پایان گفت: بیایید انصاف را رعایت کنیم و نیروهای ارزشمند را شناسایی و در عرصه صنعت بتوانیم از نیروهایی که در جبهه امتحان خود را پس دادند و در عرضه‌های مختلف توانایی خود را نشان دادند استفاده کنیم و اجازه دهیم ایشان نخبگی خود را در عرصه صنعت هم نشان دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet