هدر موبایل
1399/02/20 16:31:00
سرویس اقتصادی
علوی:

بروز حوادث متوالی در آزادراه تهران-شمال؛ مشاوران و مجریان پروژه پاسخگو باشند

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا مشاوران و مجریان پروژه آزادراه تهران-شمال باید پاسخگو باشند که آیا مطالعات کارشناسی و دقیق درباره وضعیت گسل های موجود در مسیر آزادراه و وضعیت رانش کوه در این منطقه صورت گرفته است.
بروز حوادث متوالی در آزادراه تهران-شمال؛ مشاوران و مجریان پروژه پاسخگو باشند نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا مشاوران و مجریان پروژه آزادراه تهران-شمال باید پاسخگو باشند که آیا مطالعات کارشناسی و دقیق درباره وضعیت گسل های موجود در مسیر آزادراه و وضعیت رانش کوه در این منطقه صورت گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201810101295489122.jpg بروز,حوادث,متوالی,در,آزادراه,تهران-شمال؛,مشاوران,و,مجریان,پروژه,پاسخگو,باشند Icana

سیداحسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تداوم بروز حادثه در آزادراه تهران-شمال و انسداد این آزادراه، گفت: در چند ماه اخیر چندین بار شاهد بروز حادثه رانش کوه و تخریب دیواره کناره آزادراه بوده ایم که این مسئله مقداری نگران کننده است.

بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از پروژه آزادراه تهران- شمال

بروز حوادث متوالی در آزادراه تازه تأسیس تهران-شمال تعجب آور است

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اجرای طرح آزادراه تهران-شمال توسط بنیاد مستضعفان صورت گرفته و وزارت راه و شهرسازی مجری نبوده است، از طرف دیگر بروز حوادث متوالی در آزادراه تازه تأسیس تهران-شمال تعجب آور است و قطعا باید رسیدگی جدی در این رابطه صورت گیرد تا شاهد بروز حوادث مشابه در روزها و ماه های آتی نباشیم.

علوی ادامه داد: آزادراه تهران-شمال با هزینه بسیار بالایی اجرایی و عملیاتی شد، به طوری که هزینه مصرفی در این پروژه 5 یا 6 برابر هزینه ساخت یک آزادراه معمولی بوده است، بنابر این این توقع می رود که مدام ما شاهد بروز حادثه در این آزادراه نباشیم و آزادراه بر اساس اصول دقیق، کارشناسی و به روز دنیا ساخته شده باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: قطعا مشاوران و مجریان پروژه آزادراه تهران-شمال باید پاسخگو باشند که آیا مطالعات کارشناسی و دقیق درباره وضعیت گسل های موجود در مسیر آزادراه و وضعیت رانش کوه در این منطقه صورت گرفته است.

وضعیت کنونی آزادراه تهران-شمال و بروز مداوم حادثه به هیچ وجه قابل قبول نیست

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس افزود: وضعیت کنونی آزادراه تهران-شمال، بروز حادثه در این مسیر و انسداد متداول آزادراه به هیچ وجه قابل قبول نیست و مجریان و متولیان این حوزه باید چاره ای را برای این مسئله بیاندیشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet