خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1399/02/27 21:53:00
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس مطرح کرد

پیش بینی سازوکار افزایش فشار بر ایران، هدف پمپئو از سفر به اراضی اشغالی

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد وزیر خارجه آمریکا در سفر به اراضی اشغالی تلاش کرد طرح هایی را برای افزایش فشار بر کشورمان به عنوان الگوی اصلی مقاومت در منطقه طراحی و پیش بینی کند.
پیش بینی سازوکار افزایش فشار بر ایران، هدف پمپئو از سفر به اراضی اشغالی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد وزیر خارجه آمریکا در سفر به اراضی اشغالی تلاش کرد طرح هایی را برای افزایش فشار بر کشورمان به عنوان الگوی اصلی مقاومت در منطقه طراحی و پیش بینی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201805102653839292.jpg پیش,بینی,سازوکار,افزایش,فشار,بر,ایران،,هدف,پمپئو,از,سفر,به,اراضی,اشغالی Icana

سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سفر پمپئو به اراضی اشغالی برای رایزنی درباره ایران، گفت: برگزاری انتخابات ایالات متحده نزدیک است از این رو ترامپ برای جلب توجه صهیونیست ها تلاش می کند با طرح موضوعاتی که مرتبط با ایران است، حمایت رژیم صهیونیستی را دریافت کند.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروزه رژیم صهیونیستی از نظر تامین امنیت اراضی اشغالی با مشکل جدی روبرو شده و این در حالیست که آمریکایی ها با اعلام حمایت همه جانبه نظامی از آنها، می خواهند سران صهیونیستی را با خود همراه کنند.

وی با اشاره به اینکه نباید فراموش کنیم رژیم صهیونیستی تلاش می کند طرح شکست خورده معامله قرن را به طور ظاهری اجرایی کند، ادامه داد: بنابراین برای تحقق اقدام مذکور نیاز به همراهی آمریکایی ها دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه امروزه اسرائیلی ها نگران فعالیت های جبهه مقاومت هستند و این در حالست که حضور نیروهای جریان مقاومت در منطقه بیش از گذشته محسوس است، تصریح کرد: از این رو پمپئو در سفر به اراضی اشغالی تلاش کرد طرح هایی را برای افزایش فشار بر کشورمان به عنوان الگوی اصلی مقاومت در منطقه طراحی و پیش بینی کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین وزیر امور خارجه آمریکا در این سفر تلاش کرد نظر صهیونیست ها را برای طرح مسائل ضدایرانی در شورای امنیت سازمان ملل جلب کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet