خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1399/02/21 13:49:07
سرویس صحن
بهرام نیا در تذکر شفاهی

اعتبار پروژه سد گرین نهاوند تأمین شود

نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: تاکنون ۴ میلیارد از ۱۸ میلیارد تومان اعتبار پروژه سد گرین نهاوند پرداخت شده است.
اعتبار پروژه سد گرین نهاوند تأمین شود نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: تاکنون 4 میلیارد از 18 میلیارد تومان اعتبار پروژه سد گرین نهاوند پرداخت شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104607340926.jpg اعتبار,پروژه,سد,گرین,نهاوند,تأمین,شود Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت،حسن بهرام نیا در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی (ع) گفت: بنده در طول دوره خدمت نمایندگی 51 پروژه ملی را برای نهاوند با ردیف ملی رقم زده‌ام.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از این پروژه‌ها، پروژه سد گرین نهاوند است، این پروژه علاوه بر ردیف‌های ملی دارای ماده 56 هم است که این یک ویژگی برجسته برای این پروژه محسوب می‌شود.

وی تأکید کرد: متأسفانه این پروژه و اعتبار ملی سال گذشته و سال جاری آن 18 میلیارد تومان است که تاکنون 4 میلیارد تومان از این اعتبار پرداخت شده است.

بهرام نیا با اشاره به ارائه نامه‌ای به نوبخت مطرح کرد: به آقای نوبخت نامه‌ای نوشتیم و درباره این موضوع و استمرار فعالیت این پروژه مطرح کردیم که مابقی اعتبار را به صورت صد درصدی تخصیص دهند که متأسفانه تاکنون این مهم میسر نشده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطر شان کرد: از شما می‌خواهیم تأکید کنید که اعتبار لازم برای استمرار کار این پروژه تزریق شود تا این پروژه به بهره‌برداری برسد و کام مردم نهاوند و کشاورزان را شیرین کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet