هدر موبایل
1399/02/22 23:50:00
سرویس استان ها
نوروزی مطرح کرد

تکمیل مترو پرند، نیازمند جدیت و همکاری دولت

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس عنوان کرد: با کمک دولت و تخصیص اعتبارات لازم مترو پرند تکمیل می شود.
تکمیل مترو پرند، نیازمند جدیت و همکاری دولت نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس عنوان کرد: با کمک دولت و تخصیص اعتبارات لازم مترو پرند تکمیل می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107083831380.jpg تکمیل,مترو,پرند،,نیازمند,جدیت,و,همکاری,دولت Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت مترو پرند و مشکلات آن گفت: این مترو با هزینه هزاران میلیارد تومان از شهر تهران به فرودگاه بین المللی امام خمینی رسیده است، اما عواید و فایده آن برای شهر پرند نبوده و مردم این شهر نمی توانند استفاده کافی را از آن ببرند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی افزود: فرودگاه بین المللی امام خمینی که برای سفرهای خارجی می باشد، بیشتر مسافران با خودروهای شخصی به این فرودگاه می آیند و در بیشتر اوقات مترو در این مسیر خالی از مسافر می باشد که باید فکری برای وضعیت شود.

وی ادامه داد: برای رسیدن مترو به شهر پرند نیاز به 100 میلیارد تومان اعتبار است که از دولت انتظار می رود که با توجه به جمعیتی که شهر پرند در خود جای داده ، اعتبارات لازم تامین شود تا مردم این شهر بتوانند از وسایل حمل ونقل عمومی به بهترین وضع ممکن استفاده کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر، جمعیتی بالغ بر 500 هزار نفر در شهر پرند ساکن بوده که با تکمیل شدن سایر فاز های این شهر و مسکن مهر های باقی مانده،جمعیت این شهر افزایش پیدا می کند، بنابراین نیاز است که مترو پرند در سریع ترین زمان ممکن تعیین وضعیت شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet