خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/02/22 13:43:16
سرویس صحن
ساداتی نژاد در تذکر شفاهی مطرح کرد:

لزوم بررسی عملکرد استانداران در موضوع کرونا

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس ضمن تقدیر از زحمات وزیر کشور در بحث کرونا از وی خواست تا عملکرد استانداران در این مدیریت بحران کرونا را بررسی کند.
لزوم بررسی عملکرد استانداران در موضوع کرونا نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس ضمن تقدیر از زحمات وزیر کشور در بحث کرونا از وی خواست تا عملکرد استانداران در این مدیریت بحران کرونا را بررسی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201912103018879288.jpg لزوم,بررسی,عملکرد,استانداران,در,موضوع,کرونا Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدجواد ساداتی نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه، 21 اردیبهشت 1399) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: تذکر بنده به رئیس جمهور درخصوص وضعیت افسارگسیخته قیمت خودرو و تسریع در حل مشکل همسان سازی حقوق هاست. این موضوع واقعا نیاز به طرح ندارد هر چند نمایندگان به دنبال طرح هستند، اما انتظار این است که رئیس جمهور خودش این موضوع را به خصوص در مورد بازنشستگان فرهنگی حل و فصل کند.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وزیر کشور در موضوع کرونا خیلی زحمت کشیدند و تلاش خوبی کردند، اما بررسی عملکرد استانداران در موضوع بحران کرونا بسیار مهم است. برخی از استانداران آمادگی لازم را در این بحران نداشتند و نتوانستند این موضوع را به خوبی مدیریت کنند.

وی ادامه داد: بررسی عملکرد استانداران می تواند موجب تقویت و به کارگیری استانداران قوی تری در استان ها شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet