هدر موبایل
1399/02/27 10:13:56
سرویس سیاسی
برومندی:

مجلس یازدهم اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را در اولویت قرار دهد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس یازدهم در حوزه سیاست خارجی وظیفه خطیری دارد.
مجلس یازدهم اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را در اولویت قرار دهد نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس یازدهم در حوزه سیاست خارجی وظیفه خطیری دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/51945.jpg مجلس,یازدهم,اجرای,بیانیه,گام,دوم,انقلاب,اسلامی,را,در,اولویت,قرار,دهد Icana

محمدمهدی برومندی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نزدیک شدن به آغاز مجلس جدید و اولویت های مجلس یازدهم ، گفت:طرح‌ها و لوایح خوبی در مجلس دهم به رغم همه بی مهری‌ها تصویب و کارشناسی شده و در دستورکار قرار گرفت.

نماینده مردم مرودشت در مجلس مطرح کرد: "جهش تولید" به عنوان شعار سال که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است،نباید در حد شعار بر روی بنرها باقی بماند و دولت در حوزه اجرا،مجلس در حوزه قانون گذاری و دیگر دستگاه های تاثیرگذار باید بر روی شعار سال متمرکز شوند و محور تمام این موضوعات مجلس یازدهم خواهد بود.     

وی با تاکید بر این که مجلس آینده باید سال جهش تولید را محقق کند،خاطرنشان کرد: مجلس در حد توان خود در وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور و تحریم های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان  به وظایفش عمل کرده است؛ واقعیت این است که مجلس دهم نتیجه همه ادوار مجلس است.

بیشتر بخوانید:

 

 برومندی با بیان اینکه نمایندگان مجلس یازدهم  برای اشتغال جوانان قدم های موثری بردارند، مطرح کرد: جوانان سرمایه های ما هستند و باید با تمام قوا جهت حل مشکل آنها کوشید؛بر این اساس پروژه های اشتغال زا و تولیدی در مناطق محروم و تخصیص اعتبارات ویژه با حذف مشکلات بروکراسی اداری که دست مردم و تولیدکنندگان را می بندد، باید فعال شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر لزوم بکارگیری دیپلماسی و گفت و گو با دیگر کشورها در موضوع کرونا، مطرح کرد: مجلس یازدهم باید برای بعد از کرونا برنامه داشته باشد، در شرایط حال باید از ظرفیت ایرانیان خارج از کشور استفاده کرد؛در موضوع کرونا نیز دیپلماسی عمومی وارد میدان شد و دیپلماسی خارجی نتوانست موفق عمل کند.

وی با بیان اینکه مجلس یازدهم باید اجرایی شدن "جهش تولید" را اولویت خود قرار دهد، تاکید کرد: قوانین باید در راستای کمک هر چه بیشتر به تولید باشد؛اما در حوزه تولید قوانین پراکنده متعددی چون محیط کسب و کار، مالیات، تجارت، کمرگ، بانکداری، مدیریت خدمات کشوری و غیره داریم که انتظار می رود مجلس آینده با انجام کار بزرگ تنقیح قوانین موانع پیش روی تولید را از بین ببرد.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اجرای بیانیه گام دوم انقلاب،تصریح کرد: مجلس یازدهم باید توصیه رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در اولویت قرار دهد؛ این مجلس در حوزه سیاست خارجی وظیفه خطیری دارد،چراکه در دوره آینده مجلس با سال انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مواجه می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet