هدر موبایل
1399/02/22 20:17:00
سرویس اقتصادی
ابراهیمی در تشریح نشست امروز کمیسیون کشاورزی:

گزارش هیات تحقیق و تفحص از واردات محصولات کشاورزی با استفاده از ارز دولتی ارائه شد

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، مجلس گفت: هیات‌های تحقیق و تفحص از واردات محصولات کشاورزی و دامی با استفاده از ارز دولتی و چگونگی اجرای قانون اصلاح استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی گزارش‌های خود را ارائه کردند.
گزارش هیات تحقیق و تفحص از واردات محصولات کشاورزی با استفاده از ارز دولتی ارائه شد سخنگوی کمیسیون کشاورزی، مجلس گفت: هیات‌های تحقیق و تفحص از واردات محصولات کشاورزی و دامی با استفاده از ارز دولتی و چگونگی اجرای قانون اصلاح استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی گزارش‌های خود را ارائه کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101139229529.jpg گزارش,هیات,تحقیق,و,تفحص,از,واردات,محصولات,کشاورزی,با,استفاده,از,ارز,دولتی,ارائه,شد Icana

علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (دوشنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه) کمیسیون متبوع خود، گفت: در نشست امروز کمیسیون ادامه گزارش تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در خصوص چگونگی اجرای قانون اصلاح استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی ارائه شد.

 
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در دستور کار دوم نشست امروز کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست هیات تحقیق و تفحص از واردات محصولات کشاورزی و دامی با استفاده از ارز دولتی و تنظیم بازار نیز ادامه گزارش خود را ارائه کرد.
 
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط گزارش‌های ارائه شده توسط هیات‌های تحقیق و تفحص در‌خواست ارائه برخی گزارش‌ات را داشتند، ادامه داد: بر اساس تصمیم گرفته شده توسط نمایندگان حاضر در نشست امروز مقرر شد دستگاه‌های اجرایی گزارش خود را ظرف مدت یک هفته به کمیسیون کشاورزی ارائه نمایند./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet