شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/02/24 10:44:30
سرویس سیاسی
محمود صادقی با اشاره به سابقه تبادل زندانیان ایران و آمریکا:

تبادل زندانیان پیام خوبی را در شرایط شیوع کرونا به جهانیان می‌دهد

عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اعلام آمادگی دولت ایران برای تبادل زندانیان، گفت: این نوع اقدامات ضمن ضمن خنثی کردن توطئه دشمنان، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به نمایش می‌گذارد و پیام خوبی را در شرایط کرونا به جهانیان می‌دهد.
تبادل زندانیان پیام خوبی را در شرایط شیوع کرونا به جهانیان می‌دهد عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اعلام آمادگی دولت ایران برای تبادل زندانیان، گفت: این نوع اقدامات ضمن ضمن خنثی کردن توطئه دشمنان، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به نمایش می‌گذارد و پیام خوبی را در شرایط کرونا به جهانیان می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104404803709.jpg تبادل,زندانیان,پیام,خوبی,را,در,شرایط,شیوع,کرونا,به,جهانیان,می‌دهد Icana

محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، درخصوص تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا، گفت: این نوع اقدامات مسبوق به سابقه است و پیش از این یکی از اساتید دانشگاه تربیت مدرس که در آمریکا زندانی بود، آزاد شد و ایران هم متقابلا یک زندانی آمریکایی را آزاد کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران و آمریکا ارتباط رسمی و مستقیم با هم ندارند اما از طریق دفتر حافظ منافع ایران (سوئیس) و آمریکا امکان تبادل زندانیان و مذاکره وجود دارد.

وی افزود: در مدت اخیر قوه قضاییه نیز در اعطای مرخصی به زندانیان در شرایط کرونا اقدام انسانی را رقم زد. در چارچوب همین اقدام انسانی به برخی از زندانیان خارجی هم مرخصی داده شد. این اقدام ضمن خنثی کردن توطئه دشمنان اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت.

صادقی معتقد است: تبادل زندانیان بین دو کشور ایران و ایالات متحده پیام خوبی را در شرایطی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده، به جهانیان می دهد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تبادل زندانیان اقدامی است که اراده و اهتمام دو کشور را نیاز دارد بنابراین ایران و آمریکا با هماهنگی های صورت گرفته از طریق دفتر حفظ منافع ملی دو کشور و رعایت حال زندانیان باید این تصمیم را اجرایی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet