هدر موبایل
1399/02/24 11:00:47
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون روحانیت مجلس:

مقاومت در پاسخ به آتش بازی به صهیونیست ها، درس بسیار بزرگی به آنها می دهد

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به موضوع الحاق کرانه باختری به رژیم صهیونیستی، گفت: صهیونیست ها به خوبی می دانند روند تحولات در منطقه به نفع آنها نیست.
مقاومت در پاسخ به آتش بازی به صهیونیست ها، درس بسیار بزرگی به آنها می دهد عضو فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به موضوع الحاق کرانه باختری به رژیم صهیونیستی، گفت: صهیونیست ها به خوبی می دانند روند تحولات در منطقه به نفع آنها نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/75239.jpg مقاومت,در,پاسخ,به,آتش,بازی,به,صهیونیست,ها،,درس,بسیار,بزرگی,به,آنها,می,دهد Icana

سیدصادق طباطبایی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تصویب دو فوریت طرح قانونی مقابله با اقدامات خصمانه رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی علیه صلح و امنیت منطقه ای و بین المللی، گفت:رأی قاطع مجلس به این طرح پیامی برای محور مقاومت و نهضت های آزادی بخش و جنبش های حق طلبانه تمام آزادی خواهان جهان بود.

وی با اشاره به اقدام گستاخانه و تحریک آمیز رژیم صهیونیستی در مصادره اراضی حرم ابراهیمی در کرانه باختری، تاکید کرد: مقاومت مردم  فلسطین در دومین سال برگزاری تظاهرات بازگشت و همچنین شروع انتفاضه موشک به جای سنگ، پاسخ کوبنده ای در برابر طرح باطل معامله قرن ترامپ بود،از این رو اکنون آمریکایی ها و اسرائیلی ها هراسان هستند.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه  جامعه جهانی باید به رژیم سفاک و کودک کش نسبت به پیامدهای اقدام متجاوزانه الحاق کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی هشدار دهد،خاطرنشان کرد: ترامپ با رونمایی از معامله قرن می خواست آرایی از لابی صهیونیست‌ها در آمریکا را کسب کند و الان هم بیان این موضوع بازهم اتخاباتی و تبلیغاتی است، در صورت اقدام غیرقانونی و مغایر تمام قوانین بین المللی صهیونیست ها، ملت مبارز فلسطین و مقاومت در پاسخ به این آتش بازی به صهیونیست ها، درس بسیار بزرگی می دهند و انتفاضه دیگری را رقم می زنند.

 

سیدصادق طباطبایی نژاد

 

بیشتر بخوانید:

 

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: هر سال مردم ما در راهپیمایی روز قدس علیه رژیم صهیونیستی خشم و انزجار خود را اعلام می کردند اما امسال با توجه به فاصله گذاری اجتماعی این امکان در کشورمان و در دنیا برای این اعلام انزجار وجود ندارد.

جامعه جهانی باید موضوع الحاق کرانه باختری به اسرائیل  را محکوم کند 

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه صهیونیست ها به خوبی می دانند روند تحولات در منطقه به نفع آنها نیست، مطرح کرد: مبارزان مقاومت آمادگی دارند درس بزرگ و فراموش نشدنی در صورت تکرار تجاوزات به صهیونیست ها بدهند، رژیم اشغالگر قدس حتی با حمایت دولت نژادپرست آمریکا و تمسک به  مفاد طرح خودسرانه و غیرقانونی معامله قرن ترامپ، هرگز  نمی تواند ذره ای از خاک فلسطین را تصاحب کند.

وی با بیان اینکه همچنان موضوع دفاع از آرمان فلسطین و قدس شریف باید به عنوان مهمترین محور جهان اسلام در دستور کار مجامع بین المللی،اتحادیه های بین المجالس اسلامی و آسیایی و مجالس کشورهای اسلامی قرار گیرد، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی، جامعه جهانی و افکار عمومی باید موضوع الحاق کرانه باختری به اسرائیل  را محکوم کرده و از تشدید بی ثباتی ،ناامنی و فراگیر شدن بحران در منطقه ممانعت به عمل آورد.

محور مقاومت پوینده و سرافراز با قدرت به مسیر خود ادامه می دهد

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید براین که امروز محور مقاومت بیش از هر زمان دیگر پوینده و سرافراز با قدرت به مسیر خود ادامه می دهد، افزود: با توجه به رویش های جدید و استقبال جوانان مبارز جهان اسلام از پیوستن به محور مقاومت و پایداری، این تروریسم دولتی آمریکا و صهیونیسم است که، تاوان سختی را متحمل خواهد شد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس  با بیان اینکه از افتخارات مجلس دهم تصویب طرح مقابله با اقدامات خصمانه و تروریستی آمریکا است، مطرح کرد: فرهنگ مقاومت و ایستادگی با وحدت کلمه حول محور حاکمیت دینی را  امام بزرگوار به ما آموخت؛ خداوند نور خود را تمام می‌کند و اسلام ناب با هدایت مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم آزادی خواه جهان ذیل سایه حکومت عدل الهی به سرپرستی امام زمان (عج) گسترش خواهد یافت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet