هدر موبایل
1399/02/26 23:52:36
سرویس اجتماعی
زاهدی خبر داد

اعلام موجودیت فراکسیون نمایندگان جنوب کشور با 83 منتخب مردم

نماینده مردم کرمان در مجلس از اعلام موجودیت فراکسیون نمایندگان جنوب کشور با عضویت ۸۳ منتخب مجلس یازدهم خبر داد و گفت: وحدت جریان انقلابی برای خدمت درمجلس یازدهم شکل گرفته است.
اعلام موجودیت فراکسیون نمایندگان جنوب کشور با 83 منتخب مردم نماینده مردم کرمان در مجلس از اعلام موجودیت فراکسیون نمایندگان جنوب کشور با عضویت 83 منتخب مجلس یازدهم خبر داد و گفت: وحدت جریان انقلابی برای خدمت درمجلس یازدهم شکل گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201904101735776845.jpg اعلام,موجودیت,فراکسیون,نمایندگان,جنوب,کشور,با,83,منتخب,مردم Icana

محمد مهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به برگزاری نشست فراکسیون منتخبان  جنوب کشور، ضمن اشاره به ضرورت توجه برای تحقق شعار سال، اظهار کرد : اهتمام لازم به اقتصاد دانش بنیان در راستای تحقق سیاستهای کلان کشور راه بیرون رفت از وضعیت اقتصادی فعلی است و باید با تقویت عرصه های اقتصادی و وضعیت معیشت خانواده ها اشتغال جوانان مرتفع شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان مردم به دور از هرگونه حاشیه ای با اولویت پرداختن به حل مسائل اساسی و راهبردی کشور در مجلس نقش آفرین خواهند بود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ظرفیت‌های بی بدیل کشور و تاکیدات مقام معظم رهبری در بیانه گام دوم انقلاب حاکی از این است که کشور ما دارای ظرفیت ها و منابع بسیار غنی، طبیعی و ارزشمند در منطقه و جهان است.

زاهدی ادامه داد: حوزه جنوب کشور، بخش عظیمی از این منابع را در خود جای داده است و فراکسیون حوزه جنوب در راستای فرمایشات رهبری و گام دوم با تمام ظرفیت در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد:  فراکسیون نمایندگان جنوب کشور متشکل از ۸ استان و ۸۳ نماینده است که فعالیت خود را در مجلس یازدهم آغاز کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet