خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1388/08/09 13:53:00
سرویس کمیسیون ها
یکشنبه در کمیسیون سیاست خارجی بررسی می شود

اعلام‌روز 29دی‌ماه به‌عنوان‌روزغزه نمادمقاومت‌فلسطین

**طرح یک فوریتی اعلام روز ۲۹ دی‌ماه به‌عنوان روز غزه نماد مقاومت فلسطین نیز در دستور کار روزیکشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرار دارد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین روزیکشنبه به بررسی طرح یک فوریتی افشاء نقض حقوق بشر توسط آمریکا در جهان امروز می پردازد،در ادامه اعضاء این کمیسیون با دعوت از وزیر اطلاعات جهت پاسخگویی به سؤال علی‌اکبر اولیاء نماینده یزد و صدوق جلسه دارند.

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی سه‌شنبه این هفته به بررسی لایحه اصلاح موادی از قانون استخدام نیروی انتظامی وبررسی طرح تسری آئین‌نامه معاملات شهرداری تهران مصوب 25/1/1355 با اصلاحات بعدی به شهرهای بالای یک میلیون نفر جمعیت (کلانشهرها) (اعاده شده از شورای محترم نگهبان) می پردازند.

در ادامه بررسی طرح اصلاح تبصره (4) قانون برقراری حقوق وظیفه یا مستمری بازماندگان آن دسته از مهاجران و کسانی‌که به مناطق جنگی مراجعت نموده و به علت برخورد با مواد منفجره معلول یا فوت می‌شوند مصوب 21/6/1372 (اعاده شده از شورای محترم نگهبان) و طرح‌اصلاح ماده(101) قانون‌شهرداری(اعاده‌شده ازشورای‌محترم‌نگهبان) در دستور کار سه شنبه اعضای این کمیسیون قرار دارد.

همچنین دعوت از وزیر کشور جهت پاسخگویی به سؤالات آقایان مصطفی مطورزاده نماینده  خرمشهر،مصطفی کواکبیان نماینده  سمنان،سیروس سازدار نماینده مرند و جلفا،محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر،علی‌اکبر اولیاء نماینده یزد و صدوق وآقایان مصطفی مطورزاده، فرهاد تجری، سیدحسین دهدشتی، سیدجاسم ساعدی، سیدفتح‌اله حسینی، ناصر سودانی، سیدعلی موسوی‌جرف، سیدشریف حسینی و عبدالله کعبی نمایندگان خرمشهر، قصرشیرین، گیلان غرب و سرپل ذهاب، آبادان، شوش، پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی، اهواز، آبادان از دیگر دستور کارهای این کمیسون در روزسه شنبه می باشد.

روزدوشنبه نیزاستماع گزارش روند مبارزه با قاچاق‌کالا و ارز به‌وسیله مسؤولین‌محترم ذی‌ربط،وبررسی موضوع جرائم یارانه‌ای با حضور مسؤولین محترم ذی‌ربط در دستور کاردرکارگروه امنیت می باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet