هدر موبایل
1399/02/28 12:54:47
سرویس اجتماعی
یوسف‌نژاد با ابراز خرسندی از ممنوعیت 5 ساله شکار در شمال:

شکار در کشور ممنوع شود / ضرورت افزایش مجازات صید غیرمجاز

نماینده مردم ساری در مجلس با تاکید بر اینکه شکار و تیراندازی نه تنها در شمال بلکه در کشور باید ممنوع شود بر ضرورت افزایش مجازات صید و شکار غیرمجاز تاکید کرد.
شکار در کشور ممنوع شود / ضرورت افزایش مجازات صید غیرمجاز نماینده مردم ساری در مجلس با تاکید بر اینکه شکار و تیراندازی نه تنها در شمال بلکه در کشور باید ممنوع شود بر ضرورت افزایش مجازات صید و شکار غیرمجاز تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905105223980073.jpg شکار,در,کشور,ممنوع,شود,/,ضرورت,افزایش,مجازات,صید,غیرمجاز Icana

علی اصغر یوسف نژاد  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با ابراز خرسندی از ممنوعیت 5 ساله شکار و تیراندازی در جنگل‌های شمال، گفت: نظارت بر شکار در کنار ممنوعیت شکار باید افزایش یابد البته از ممنوعیت شکار نه تنها در شمال کشور بلکه در کشور استقبال می‌کنیم و به طور حتم این مهم باید در دستور کار قرار گیرد زیرا نسل بسیاری از پرندگان و حیات وحش به دلیل صید و شکار بی‌رویه در معرض انقراض است.

علی اصغر یوسف نژاد

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی افزود: از سازمان حفاظت محیط زیست انتظار می‌رود ضمن رعایت قانون، تلاش مناسبی را برای تامین تجهیزات و امکانات برای یگان حفاظت محیط زیست و محیط بانان داشته و همچنین نسبت به جذب نیروی انسانی متخصص و ماهر اقدام کند.

وی با انتقاد از اینکه تعداد محیط‌بانان پاسخگوی حفاظت از عرصه‌های طبیعی و حیات وحش نیست، تصریح کرد: مجلس دهم گام بزرگی برای تعیین تکلیف لایحه حمایت از محیط‌بانان برداشت و انتظار می‌رود حمایت‌ها از محیط‌بانان و یگان حفاظت محیط زیست افزایش و این نیروها به امکانات و تجهیزات پیشرفته تجهیز شوند.

بیشتر بخوانید:

این نماینده مردم در مجلس دهم استفاده از تکنولوژی پیشرفته را در حفاظت بهتر از حیات وحش موثر دانست و گفت: استفاده از روش‌های نوین و علمی به جای روش‌های سنتی برای حفاظت از گونه‌های در معرض انقراض و زیستگاه‌ها باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

یوسف نژاد بر ضرورت اجرای درست قوانین محیط زیست تاکید کرد و ادامه داد: مجازات‌های فعلی پاسخگو نیست بنابراین نیاز است مجازات‌های متعدیان به محیط زیست و شکار و صید غیرمجاز افزایش یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet