هدر موبایل
1399/02/28 12:06:01
سرویس اجتماعی
مافی:

اجرای مجدد طرح ترافیک منوط به تصمیم ستاد مبارزه با کرونا است

عضو مجمع نمایندگان تهران گفت: هر تصمیمی که ستاد مبارزه با کرونا در مورد طرح ترافیک می‌گیرد باید اجرایی شود.
اجرای مجدد طرح ترافیک منوط به تصمیم ستاد مبارزه با کرونا است عضو مجمع نمایندگان تهران گفت: هر تصمیمی که ستاد مبارزه با کرونا در مورد طرح ترافیک می‌گیرد باید اجرایی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/97448.jpg اجرای,مجدد,طرح,ترافیک,منوط,به,تصمیم,ستاد,مبارزه,با,کرونا,است Icana

پروانه مافی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با اظهارات مسئولان وزارت بهداشت مبنی بر اینکه طرح ترافیک تا زمان کنترل کرونا اجرا نشود، گفت: این موضوع به پارادوکس تبدیل شده از سویی عبور و مرور مردم به دلیل ترافیک سنگین با مشکل مواجه شده و از سویی اجرای طرح باعث ازدحام جمعیت در حمل و نقل عمومی و افزایش تعداد مبتلایان می‌شود.

پروانه مافی در نشست کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با شهردار تهران و جمعی از اعضای شورای شهر

عضو مجمع نمایندگان تهران افزود: هر تصمیمی که ستاد ملی مبارزه با کرونا در این رابطه می‌گیرد باید اجرایی شود و همه باید تبعیت کنند.

مافی ادامه داد: بر اساس تاکیدات مسئولان وزارت بهداشت ظرفیت حمل و نقل عمومی پاسخگوی مردم نیست و به هیچ وجه امکان رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی وجود ندارد بنابراین در شرایط فعلی اجرای مجدد طرح ترافیک به صلاح نیست و مردم همچنان باید از خودروهای شخصی استفاده کنند.

مردم باید از ترددهای غیرضرور پرهیز کنند

عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس یادآور شد: البته حجم سنگین خودروها هم موجب ترافیک‌های سنگین و سرسام آور شده و بهترین راه این است که به مردم توصیه کرد که در خانه بمانند و از تردد غیرضرور پرهیز کنند تا بخشی از ترافیک را بتوان کنترل کرد.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: مقرر شد شورای عالی ترافیک در مورد اجرای طرح ترافیک بازنگری و تصمیم‌گیری کند که باید منتظر شد و دید چه تصمیمی می‌گیرد؛ به هر صورت تصمیمات ستاد مقابله با کرونا در مورد طرح بر تمامی تصمیمات ارجح است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet