خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/02/29 10:59:49
سرویس سیاسی
نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی:

تفکر اسلامی امام راحل بزرگترین عامل شکست صهیونیسم در ایجاد تفرقه بین مسلمانان است

نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: هدف اسراییل، نفوذ در بین مسلمانان ایجاد نفاق و تفرقه بین جهان عرب و کشورهای عرب اسلامی بود تا بتواند به اهداف شوم خود در منطقه دست پیدا کند.
تفکر اسلامی امام راحل بزرگترین عامل شکست صهیونیسم در ایجاد تفرقه بین مسلمانان است نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: هدف اسراییل، نفوذ در بین مسلمانان ایجاد نفاق و تفرقه بین جهان عرب و کشورهای عرب اسلامی بود تا بتواند به اهداف شوم خود در منطقه دست پیدا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/111095.jpg تفکر,اسلامی,امام,راحل,بزرگترین,عامل,شکست,صهیونیسم,در,ایجاد,تفرقه,بین,مسلمانان,است Icana

سید احسن علوی  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس گفت:  روز قدس یک مکتب اسلامی در مقابل استکبار جهانی است و یک سال پس از پیروزی انقلاب با هوشیاری و عمق تفکر ناب اسلامی، امام راحل آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان دفاع از انسانیت، آزادی و عدالت خواهی اعلام کردند.

محور مقاومت  شکافی عمیق در میان حامیان استکبار، صهیونیست و آمریکا به وجود آورد

وی با اشاره به صدور انقلاب اسلامی به اقصی نقاط جهان ادامه داد: محور مقاومت  شکافی بزرگ در میان حامیان استکبار، صهیونیست و آمریکا به وجود آورد تا مردم دنیا یقین کنند صدور انقلاب اسلامی برای دفاع از مظلومان جهان است.

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس ادامه داد: این روز توانست یک وحدت و آرمان واحدی برای فلسطین بین کشورهای اسلامی ایجاد کند و فلسطین را به نماد مظلومیت و آزادی خواهی اسلامی در صحنه جهانی تبدیل کند، آن هم در زمانی که یاس و ناامیدی بر مسمانان منطقه و جهان مستولی بود و کسی جرات دفاع از فلسطین و بیت المقدس را نداشت.

 

احسن علوی

 

بیشتر بخوانید: 

 

این نماینده مردم در مجلس دهم شورای اسلامی تصریح کرد: هدف اسراییل از جنگ در فلسطین و نفوذ در بین مسلمانان ایجاد نفاق و تفرقه بین جهان عرب و کشورهای عرب اسلامی بود تا بتواند به اهداف شوم خود در منطقه دست پیدا کند، اما پیروزی انقلاب اسلامی و تفکر اسلامی امام خمینی (ره) بزرگترین شکست بود و مانند صاعقه ای بر سر اسراییل جهان خوار و ظالم بود.

نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: فلسطین جایگاه ویژه و ممتازی برای مسلمانان، مسیحیان و دیگر ادیان دارد،این کشور از نظر سیاسی، جغرافیایی دارای یکسری امتیازات خاصی است که هر از چند گاهی مورد توجه بوده و است و تفکر ایجاد کشوری صهیونیستی در این منطقه دلایل بسیاری دارد؛ که مهمترین آن ایجاد تفرقه و اختلاف در جهان عرب و کشورهای اسلامی خاورمیانه است تا آرامش و سکون را از این منطقه آسیا و دنیای اسلام سلب کنند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر نقش مهم و تعیین کننده محور مقاومت ،تصریح کرد: جبهه مقاومت در برابر کشورهای بسیاری که از جریان آمریکایی-صهیونیستی حمایت می کرد، باعث شد تا معادلات دشمنان به هم بخورد و موجب ضربه زدن به اهداف صهیونیست ها و از سوی دیگر موجب وحدت و یکپارچگی امت اسلامی شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet