ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1399/02/31 12:04:12
سرویس اجتماعی
کوچکی‌نژاد:

بازگشایی مدارس در مهرماه منوط به رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزارت آموزش و پرورش باید آمادگی کافی برای برقراری کلاس‌های آموزش به صورت حضوری و مجازی را داشته باشد تا در صورت اوج‌گیری احتمالی بیماری کوید-۱۹ در مهرماه و اعمال مجدد محدودیت‌های اجتماعی از برنامه آموزشی عقب نمانیم.
بازگشایی مدارس در مهرماه منوط به رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزارت آموزش و پرورش باید آمادگی کافی برای برقراری کلاس‌های آموزش به صورت حضوری و مجازی را داشته باشد تا در صورت اوج‌گیری احتمالی بیماری کوید-19 در مهرماه و اعمال مجدد محدودیت‌های اجتماعی از برنامه آموزشی عقب نمانیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201801104211988619.jpg بازگشایی,مدارس,در,مهرماه,منوط,به,رعایت,تمامی,پروتکل‌های,بهداشتی,است Icana

جبار کوچکی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت در پاسخ به این سوال که آیا همزمانی شیوع کرونا و H۱N۱ در پاییز مانع بازگشایی مدارس خواهد شد؟ گفت: بازگشایی مدارس منوط به رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی است. اما از این فرصت باقی مانده تا مهرماه باید حداکثر استفاده را داشته باشیم و زیرساخت‌های لازم برای ارائه مطالب آموزشی از طریق فضای مجازی و شبکه شاد را بهبود بخشیم.

این عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه وضعیت بیماری کرونا در 4 ماه آینده غیر قابل پیش‌بینی است، اضافه کرد: وزارت آموزش و پرورش باید آمادگی کافی برای برقراری کلاس‌های آموزش به صورت حضوری و مجازی را داشته باشد تا در صورت اوج‌گیری احتمالی بیماری کوید-19 و اعمال مجدد محدودیت‌های اجتماعی از برنامه آموزشی عقب نمانیم.

 

بیشتر بخوانید: 

باید با توسعه زیرساختهای ارتباطی، آمادگی لازم بری ارائه مطالب آموزشی در هر شرایطی را داشته باشیم

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه امروز آموزش از نان شب هم برای خانواده‌ها مهم‌تر است، تصریح کرد: باید با توسعه زیرساختهای ارتباطی، آمادگی لازم بری ارائه مطالب آموزشی در هر شرایطی را داشته باشیم. اما اگر تصمیم به بازگشایی مدارس و تشکیل کلاس‌های آموزشی حضوری گرفتیم، باید باید برای حفظ سلامت دانش آموزان، پرسنل مدارس و خانواده‌ها تمام پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی به صورت کامل انجام شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet