هدر اصلی
1399/02/30 09:59:46
سرویس اجتماعی
کاظم نسب:

وضعیت شیوع کرونا در خوزستان همچنان قرمز است / مردم در خانه بمانند

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس، عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی علت اصلی شیوع گسترده کرونا در خوزستان، گفت: مردم به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا برای انجام موارد غیر ضروری از خانه خارج نشوند.
وضعیت شیوع کرونا در خوزستان همچنان قرمز است / مردم در خانه بمانند نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس، عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی علت اصلی شیوع گسترده کرونا در خوزستان، گفت: مردم به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا برای انجام موارد غیر ضروری از خانه خارج نشوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102493856724.jpg وضعیت,شیوع,کرونا,در,خوزستان,همچنان,قرمز,است,/,مردم,در,خانه,بمانند Icana

 جواد کاظم نسب الباجی در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با اشاره به وضعیت بحرانی کرونا در استان خوزستان، گفت: وضعیت استان خوزستان به دلیل تردد بالای مردم در سطح شهر و رعایت نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی و حضور مردم در مراسم‌ عزاداری و عروسی و تجمعات دیگر نسبت به سایر شهرها و استان‌های کشور بحرانی‌تر است.

 عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی علت اصلی شیوع گسترده کرونا در خوزستان

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم استان خوزستان احترام ویژه ای برای عید سعید فطر قائل هستند، اظهار کرد: مردم تلاش می کنند عید فطر را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند از این رو با افزایش تردد در سطح شهر در شرایط کرونا ریسک ابتلا به بیماری هم افزایش پیدا میکند. بر همین اساس از مردم خواهش می‌کنم مسائل بهداشتی و فاصله گذاری‌های فیزیکی را رعایت کرده و به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا برای انجام موارد غیر ضروری از خانه خارج نشوند.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مراسم‌های جشن و شادی را می توان در زمان دیگر با سلامتی کامل، در کنار خانواده و  به دور از کرونا برگزار کرد، افزود: رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی بهترین عیدی است که ما می‌توانیم به خانواده، دوستان، عزیزان و حتی تمام هموطنانمان بدهیم و مطمئنا این عیدی که سلامتی و مصون ماندن از شر ویروس کرونا است، تا آخر عمر برای آن‌ها ماندگار و همراه آن‌ها خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اقدامات مسئولان برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در استان خوزستان را بسیار موثر ارزیابی کرد و  گفت: برای بستری بیماران مبتلا به کرونا دو بیمارستان مجهز در این استان مهیا شده و مرکز بهداشتی نیز برای گرفتن آزمایش تشخیص کرونا احداث شده است. اما تا زمانی که ارتباطات اجتماعی و ترددها در سطح شهر کاهش پیدا نکند، شاهد بهبود وضعیت استان نخواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet