حلول ماه ربیع الاول
1388/08/09 14:42:00
سرویس کمیسیون ها

وزرای صنایع،‌ بازرگانی و اقتصاد این هفته در کمیسیون صنایع مجلس

**وزرای صنایع و معادن،‌ بازرگانی و امور اقتصادی و دارایی در این هفته جهت بحث و تبادل نظر پیرامون فرآیند مدیریت واردات کشور و بررسی موانع تعرفه‌ای توسعه صنایع داخلی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی حضور خواهند یافت.

به گزارش خبر نگار خانه ملت، کمیسیون صنایع و معادن در هفته جاری بررسی دو طرح "سرمایه‌گذاری - توسعه اشتغال و بخش‌خصوصی" و "افزایش توان اعتباری بانکها و حمایت از تولید" را ادامه خواهد داد.
انتخاب اعضاء هیأت تحقیق و تفحص درخصوص حادثه معدن باب نیزو استان کرمان به استناد ماده (198) آیین‌نامه داخلی از دیگر دستور کارهای این کمیسیون است.
وزرای صنایع و معادن،‌ بازرگانی و امور اقتصادی و دارایی در این هفته جهت بحث و تبادل نظر پیرامون فرآیند مدیریت واردات کشور و بررسی موانع تعرفه‌ای توسعه صنایع داخلی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی حضور خواهند یافت.

تشکیل کار گروه  صنعت با دعوت از ریاست کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانکها جهت بررسی عملکرد سیستم بانکی در زمینه اجراء مصوبه هیأت دولت مبنی بر استمهال دیون واحدهای تولیدی و صنعتی که کمتر از بیست میلیارد ریال بدهی دارند و همچنین بررسی روند تدوین آئین‌نامه‌های اجرایی جزء «د» بند (6) ماده واحده قانون بودجه سال 1388 کل کشور از دیگر برنامه‌های این هفته کمیسیون صنایع و معادن است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet