هدر موبایل
1399/02/30 18:40:09
سرویس حوزه ریاست

اینفوگراف / گفت وگوی زنده تلویزیونی رییس مجلس به روایت آمار و ارقام

رئیس مجلس شورای اسلامی در تشریح عملکرد تقنینی و نظارتی مجلس در دور دهم، در گفتگوی زنده تلویزیونی دوشنبه‌شب، به آمار و ارقام معناداری اشاره کرد.
اینفوگراف / گفت وگوی زنده تلویزیونی رییس مجلس به روایت آمار و ارقام رئیس مجلس شورای اسلامی در تشریح عملکرد تقنینی و نظارتی مجلس در دور دهم، در گفتگوی زنده تلویزیونی دوشنبه‌شب، به آمار و ارقام معناداری اشاره کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103446982489.jpg اینفوگراف,/,گفت,وگوی,زنده,تلویزیونی,رییس,مجلس,به,روایت,آمار,و,ارقام Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در برنامه گفت وگوی ویژه خبری به مرور مصوبات مجلس دهم پرداخت و در تشریح اقدامات نظارتی مجلس دهم، این نظارت را فاخر و محترمانه توصیف کرد.

دکتر لاریجانی همچنین به ارائه توضیحاتی درباره سوابق اجرایی، تحصیلاتی و ایثارگری نمایندگان دور دهم پرداخت و تاکید کرد که مجلس دهم از نظر داشتن پشتوانه مردمی با 62 درصد آرا، رتبه دوم بین مجالس مختلف در ده دوره گذشته را به خود اختصاص داده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این گفت وگو به تعداد تذکرها و سوالات استیضاح‌ها در این دوره پرداخت که در این اینفوگرافی، مهمترین این اعداد دسته بندی شده است.

نظارت مجلس دهم
ظرفیت های مجلس دهم

 

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet