خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/02/31 20:12:00
سرویس حوزه ریاست
در پیام فرمانده کل ارتش به رییس قوه مقننه عنوان شد

۳دوره ریاست لاریجانی بر مجلس، تکیه گاه و مایه امید همگان بود

سرلشکر  موسوی، فرمانده کل ارتش  با صدور پیامی خطاب به دکتر  لاریجانی ، سوابق  ایشان در تاریخ انقلاب اسلامی را  نعمتی درخشان و  فراموش ناشدنی  و سه دوره حضور این سرمایه ملی  در  راس مجلس را  مایه امید و تکیه گاه همگان از جمله ارتش توصیف و  از حمایت ها و هدایت های وی  تشکر کرد.
۳دوره ریاست لاریجانی بر مجلس، تکیه گاه و مایه امید همگان بود سرلشکر  موسوی، فرمانده کل ارتش  با صدور پیامی خطاب به دکتر  لاریجانی ، سوابق  ایشان در تاریخ انقلاب اسلامی را  نعمتی درخشان و  فراموش ناشدنی  و سه دوره حضور این سرمایه ملی  در  راس مجلس را  مایه امید و تکیه گاه همگان از جمله ارتش توصیف و  از حمایت ها و هدایت های وی  تشکر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102764086239.jpg ۳دوره,ریاست,لاریجانی,بر,مجلس،,تکیه,گاه,و,مایه,امید,همگان,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی با صدور پیامی خطاب به دکتر علی لاریجانی، سوابق  ایشان در تاریخ انقلاب اسلامی و سه دوره ریاست قوه مقننه را نعمتی درخشان و فراموش ناشدنی توصیف کرد و سه دوره ریاست این سرمایه ملی در مجلس شورای اسلامی را  مایه امید و تکیه گاه همگان از جمله ارتش خواند و از حمایت ها و هدایت های وی  تشکر کرد. 
متن پیام فرمانده کل ارتش به شرح زیر است:

"مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ"
 جناب آقای دکتر علی لاریجانی
رییس مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم
 خداوند بزرگ به حضرتعالی که از خاندان علم و تقوا و از مفاخر کشور هستید،  توفیق داد تا سابقه ای درخشان و فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی بر جا گذارید.
نعمت وجود جنابعالی در راس مجلس شورای اسلامی، تکیه گاه و مایه امید  همگان از جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران بود.
اینجانب از این بابت خداوند بزرگ را شکر می کنم و از حضرتعالی به خاطر همه حمایت ها و هدایت ها، از طرف آحاد رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکر می نمایم.
از درگاه ایزد منان عزت، سلامتی و توفیق روزافزون شما را که سرمایه ملی هستید،  تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) خواستارم.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet