ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1399/03/01 17:26:20
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

راهپیمایی روز قدس سبب عقب نشینی صهیونیست‌ها از اتخاذ تصمیمات ضدفلسطینی می‌شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد عقب نشینی سران رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها در اتخاذ تصمیمات ضدفلسطینی از دستاوردهای برگزاری راهپیمایی روز قدس است.
راهپیمایی روز قدس سبب عقب نشینی صهیونیست‌ها از اتخاذ تصمیمات ضدفلسطینی می‌شود عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد عقب نشینی سران رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها در اتخاذ تصمیمات ضدفلسطینی از دستاوردهای برگزاری راهپیمایی روز قدس است. https://cdn.icana.ir/d/019/75235.jpg راهپیمایی,روز,قدس,سبب,عقب,نشینی,صهیونیست‌ها,از,اتخاذ,تصمیمات,ضدفلسطینی,می‌شود Icana

علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس همزمان با محدودیت های کرونایی، گفت: روز قدس نماد وحدت بین مسلمانان و دفاع از آرمان های اسلام ناب محمدی (ص) است.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس دهم در این زمینه، اظهار کرد: امام خمینی (ره) با اعلام روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان، آرمان آزادی خواهی و زیر بار ظلم نرفتن را برای جامعه اسلامی معنا کردند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری راهپیمایی روز قدس، افکار عمومی دنیا را از اشغالگری و دشمنی رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین و همچنین جهان اسلام مطلع می کند، ادامه داد: در این بین همواره مشاهده شده پس از برگزاری راهپیمایی روز قدس در دنیا، سران رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها در اتخاذ تصمیمات ضدفلسطینی خود تا مدت ها عقب نشینی کرده اند که این موضوع از دیگر دستاوردهای این رخداد است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: در این بین نباید فراموش کرد که دشمنان با برگزاری نشست هایی در برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس تلاش کردند عادی سازی روابط با اسرائیلی ها را نشان دهند در حالی که راهپیمایی روز قدس چنین دسیسه هایی را خنثی کرده و دشمنان را در اجرای نقشه های شوم‌شان مایوس می کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین با توجه به محدودیت های روزهای کرونایی، گرامیداشت روز قدس اهمیت دوچندان دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet