انتخابات ریاست جمهوری
1399/03/01 17:31:22
سرویس اجتماعی
مرادی خبر داد

تأمین کمبود تخت‌های بیمارستانی هرمزگان به کمک سازمان تامین اجتماعی

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس دهم، از تامین کمبود تخت‌های بیمارستانی هرمزگان به کمک سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
تأمین کمبود تخت‌های بیمارستانی هرمزگان به کمک سازمان تامین اجتماعی عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس دهم، از تامین کمبود تخت‌های بیمارستانی هرمزگان به کمک سازمان تامین اجتماعی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104426154917.jpg تأمین,کمبود,تخت‌های,بیمارستانی,هرمزگان,به,کمک,سازمان,تامین,اجتماعی Icana

احمد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دیدار خود با مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور، عنوان کرد: این دیدار جهت پیگیری افزایش ظرفیت مراکز درمانی هرمزگان صورت گرفت.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی با یادآوری کمبود سرانه تخت‌های بیمارستانی در هرمزگان خواستار جبران این کمبود با استفاده از زیرساخت های درمانی سازمانی تامین اجتماعی شد که مورد موافقت سالاری قرار گرفت و مقرر شد برنامه‌ریزی لازم در این خصوص انجام گیرد.

وی با بیان ضرورت احداث درمانگاه تخصصی شهرستان‌های بندرخمیر و حاجی آباد، افزود: پیگیری‌ها و موافقت های لازم در این خصوص انجام شده است اما متاسفانه مردم این دو شهرستان هنوز چشم انتظار راه اندازی این درمانگاه‌ها هستند که همت مضاعفی در این موضوع را می‌طلبد.

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس دهم با برشمردن عوارض و بیماری‌های ناشی از شغل صیادی، گفت: اکثر صیادان استان‌های جنوبی کشور در شرایط آب و هوایی طاقت فرسا به صورت سنتی بر روی قایق‌های شخصی خودشان به صیادی مشغول هستند. نوع اشتغال این عزیزان ایرادات قانونی در محاسبه حق بیمه سختی کار صیادان ایجاد می‌کند که نیازمند توجه ویژه تأمین اجتماعی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet